Kamera SMX-F70

Samsung wprowadza do sprzedaży w Polsce kamerę SMX-F70 z matrycą CMOS o rozdzielczości 5 megapikseli z optyką Schneider Kreuznach. To niezwykłe urządzenie przeznaczone jest dla amatorów doskonałego obrazu, którzy poszukują prostej w obsłudze, ale zaawansowanej technologicznie kamery w przystępnej cenie.

SMX-F70 jest obecnie jedyną kamerą SD z matrycą CMOS o rozdzielczości 5 megapikseli z filtrem barw podstawowych RGB, co zapewnia nagraniom bogate i naturalne kolory. Zastosowanie matrycy CMOS gwarantuje również ochronę przed smugami światła, które pojawiają się czasem na matrycach CCD przy filmowaniu bardzo jasnych obiektów, jak np. źródła ostrego światła czy słońca. Dzięki wykorzystaniu technologii stabilizacji Hyper Digital Image Stabilization, w znacznym stopniu zostają wyeliminowane poruszone i rozmazane sceny podczas nagrywania.

SMX-F70

Nowa kamera SD firmy Samsung jest jedyną w swojej klasie, która wykorzystuje tryb nagrywania progresywnego. Dzięki temu nawet podczas rejestrowania bardzo dynamicznych scen obraz jest płynny, bez rozmytych krawędzi przy dwukrotnie wyższej jakości niż w konwencjonalnych nagraniach – niezależnie od tego, czy film odtwarzany jest na kamerze, czy na ekranie komputera czy telewizora.

SMX-F70

Kamera SMX-F70 umożliwia również nagrywanie w trybie HD, dzięki czemu jej posiadacze otrzymują możliwość kręcenia dynamicznych ujęć z dużą ilością detali. Doskonała optyka Schneider Kreuznach z funkcją intelli-zoom 65x oraz zoomem optycznym 52x, pozwala na uchwycenie najdrobniejszych szczegółów, nawet w dalekim tle. Podczas nagrywania wideo można też równocześnie robić zdjęcia w rozdzielczości 1,9 megapiksela.

SMX-F70

– Jako pierwsi wprowadzamy kamerę SD z matrycą CMOS i opcją nagrywania progresywnego. Dzięki niej wszyscy członkowie rodziny, nawet ci, którzy pierwszy raz będą mieli ją w dłoni mogą kręcić niesamowite filmy z użyciem prostego w obsłudze, ale zaawansowanego technologicznie urządzenia. Ważne momenty rodzinne zasługują na nagrania najlepszej jakości – powiedział Myoung Sup Han, Starszy Wiceprezes i szef działu Digital Imaging Business w Samsung Electronics.
 

Dodaj komentarz