Promocja FreeM dla abonamentów GaduAir

Spółka InMobile zaoferowała specjalne promocje zachęcające abonentów GaduAir – operatora, który niedawno ogłosił zaprzestanie swojej działalności, do przeniesienia się do FreeM. Promocje dotyczą mobilnego Internetu. Do standardowej oferty 10 MB dziennie darmowego Internetu, z którego korzystać można w zamian za oglądanie reklam, FreeM dokłada 1GB do wykorzystania w ciągu 30 dni z dziennym limitem 100MB. Warunkiem jest aktywowanie startera FreeM i pobranie specjalnego kodu aktywującego promocje, który wysyłany jest na dotychczasowy numer GaduAir. Dodatkowo, jeżeli abonent przeniesie swój numer z sieci GaduAir do FreeM otrzyma jeszcze jeden dodatkowy 1GB.freeM

Karty FreeM można bez opłat zamówić na stronie operatora lub na fanpage’u na Facebooku. Karta zostanie bezpłatnie dostarczona pod wskazany adres lub może być odebrana z dowolnego Paczkomatu, natychmiast po jej zamówieniu.

FreeM poinformował również, że dołącza GaduGadu do oficjalnie obsługiwanych komunikatorów, co oznacza, że darmowe korzystanie z niego nie będzie przerywane przez sesje reklamowe.

„Sądzimy, że wszyscy, którzy korzystali z GaduAir będą zainteresowani korzystna ofertą prepaidowa, a w szczególności darmowym mobilnym Internetem.” – powiedział Tomasz Właszczuk, prezes InMobile. „Jesteśmy przekonani ze nasza oferta promocyjna skierowana do dotychczasowych abonentów GaduAir spotka się z dużym zainteresowaniem.”

O FreeM
Abonenci FreeM mogą bezpłatnie korzystać z dowolnych serwisów internetowych i komunikatorów FB-czat, MSN, Yahoo, Google Talk, ICQ, MySpace, AIM (AOL) i GaduGadu za pośrednictwem multikomunikatora eBuddy, Palringo lub Nimbuzz. Darmowe korzystanie z Internetu nie jest warunkowane minimalnymi doładowaniami i działa również przy zerowym stanie konta. Użytkownik FreeM, po obejrzeniu reklamy, uzyskuje możliwość pełnego korzystania ze wszystkich serwisów internetowych, równoważnego transferowi danych wielkości 0,5 MB, co odpowiada np. 30 odsłonom mobilnej wersji Facebooka. Standardowy, dzienny limit darmowego dostępu do mobilnego Internetu wynosi 10MB. Ograniczenie można usunąć na tydzień płacąc 2 zł brutto. Komunikacja tekstowa przez komunikatory nie jest limitowana. Usługa jest dostępna na dowolnych telefonach wyposażonych w przeglądarkę internetową i możliwość transferu danych. Pozostałe standardowe usługi, jak rozmowy telefoniczne, SMS-y oraz przeglądanie innych stron internetowych niż wymienione wcześniej, podlegają opłatom w systemie doładowań (prepaid) i wynoszą 28 groszy za minutę rozmowy oraz 5 groszy za SMS. Wybór nowego lub przeniesienie dotychczasowego numeru komórkowego odbywa się za pośrednictwem strony Internetowej FreeM. Doładowania konta można dokonać w systemie eCard za pośrednictwem strony internetowej lub kupując kartę doładowującą Mova w sieci sklepów Carrefour.

Dodaj komentarz