Muzyczna lekkość od Transcenda – przenośny odtwarzacz MP300

Transcend wprowadził na rynek nowy model cyfrowego odtwarzacza muzycznego MP300. Jego główne cechy to żywotna bateria, wyjątkowa lekkość i atrakcyjny wygląd. Wszystko to w przystępnej cenie. Odtwarzacz skierowany jest do użytkowników ceniących sobie zarówno styl jak i aktywny tryb życia.
Wbudowany akumulator litowo-polimerowy pozwala na 15 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu. MP300 oprócz odtwarzania najpopularniejszych formatów muzycznych, takich jak MP3, WAV i WMA, może posłużyć jako nośnik pamięci do przenoszenia zdjęć, dokumentów i innego typu danych.Transcend MP300

Obudowa odtwarzacza okraszona została wzorem z motywem przecinających się okręgów. Dzięki małej wadze wynoszącej zaledwie 15 gramów, MP300 nie sprawia dyskomfortu gdy jest używany w trakcie podróży czy uprawiania sportu. W kwestii obsługi producent postawił na prostotę, umieszczając z boku wygodny przycisk do przełączania trybów odtwarzania na losowy lub zgodnie z kolejnością na playliście.

MP300 został wyposażony w intuicyjne przyciski do odtwarzania oraz diodę LED informującą m.in. o statusie baterii czy transferu plików.

Odtwarzacz MP300 występuje w dwóch wersjach pojemnościowych: 4GB i 8GB.

1 comment for “Muzyczna lekkość od Transcenda – przenośny odtwarzacz MP300

Dodaj komentarz