Nakręć się na święta – testowanie w Full HD z Samsung

Kręci cię kręcenie? Potrzebujesz sprzętu, którym nagrasz wigilijną kolację? A może lubisz filmować ekstremalne zimowe szaleństwa na nartach i snowboardzie? Przyjdź do Samsung Gallery i wypożycz kamerę Full HD, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania.samsung  gallery

Są takie momenty, które warto uwiecznić i zachować nie tylko w pamięci, ale również w formie obrazu video. Dlatego tuż przed świętami rusza program wypożyczania kamer Full HD. Uzupełni on akcje testowania produktów Samsung, która do tej pory obejmowała aparaty i telewizory. Wszyscy chętni będą mieli okazję wypożyczyć na tydzień wybrane modele kamer. Wystarczy tylko odwiedzić Samsung Gallery, przedstawić dokument tożsamości, podpisać umowę – bez konieczności pozostawienia kaucji.

Widzimy rosnące zainteresowanie aparatami i kamerami wśród naszych klientów. Wiele osób, które wypożyczały aparaty fotograficzne z Samsung Gallery, pytało o dostępność kamer. Postanowiliśmy więc dać im również możliwość sprawdzenia sprzętu video i udostępniliśmy cztery różne modele kamer Full HD. Każda z nich ma inne przeznaczenie i – co za tym idzie – możliwości – mówi Tomasz Malasek, Product Manager w Samsung Electronics Polska odpowiedzialny za segment produktów foto-video.

Kamery Full HD Samsung dostępne w ramach programu:

HMX-S15 to pierwsza na świecie kamera Full HD z Wi-Fi z bezprzewodowym standardem DLNA. Ma wbudowany dysk SSD o pojemności 32GB, zaawansowany obiektyw i matrycę BSI (Back Side Illuminated) CMOS 1/2,33” o rozdzielczości 10 megapikseli, która zapewnia dwukrotnie większą czułość niż standardowe rozwiązania.

HMX-Q10 to kamera, z obsługą której poradzi sobie każdy – funkcjonalność
i prostota użytkowania idzie w parze z dużymi możliwościami. Dzięki znacznemu ograniczeniu szumów i zniekształceń obrazu oraz poprawie jakości obrazu w kiepskich warunkach oświetleniowych, można kręcić doskonałej jakości filmy zarówno w domowym zaciszu, jak i na spacerze w parku. A to wszystko za pomocą zaledwie kilku przycisków.

HMX-H300 to propozycja dla ambitniejszych użytkowników. Jasny obiektyw, podwójna stabilizacja obrazu, długa żywotność akumulatora – te cechy sprawiają, że urządzenie na pewno sprawdzi się w plenerze – na przykład podczas zimowych spacerów.

• W zestawie nie mogło zabraknąć kamery do zadań specjalnych, czyli HMX-W200. Można z nią jeździć na sankach, nartach, snowboardzie, lepić bałwana, toczyć śnieżne bitwy czy nurkować w basenie gdyż wytrzyma wszystko. A do tego zmieści się w kieszeni ponieważ ma rozmiary telefonu komórkowego.

Aparaty fotograficzne, które można bezpłatnie wypożyczać w Samsung Gallery, to flagowe produkty firmy, wyróżniające się wieloma zaawansowanymi funkcjami. Wśród dostępnego sprzętu znajduje się między innymi aparat ST600 wyposażony w dodatkowy przedni wyświetlacz, zaawansowany optycznie aparat EX1 z obrotowym wyświetlaczem AMOLED oraz aparaty z serii NX z wymienną optyką, czyli NX 100 oraz NX10 z kompletem akcesoriów.

Dodaj komentarz