Logitech prezentuje: HD Pro Webcam C920 – idealna kamerka do rozmów wideo

Firma Logitech przedstawiła nową kamerę internetową Logitech® HD Pro Webcam C920. Premierowe urządzenie umożliwia płynne i szybkie rozmowy wideo w rozdzielczości Full HD 1080p oraz zapewnia zapierającą dech w piersiach jakość połączeń.

„Rozmowy wideo są obecnie coraz bardziej popularne, wykorzystane są zarówno w biznesie jako narzędzie do organizacji telekonferencji, jak i na co dzień, gdy chcemy skontaktować się z rodziną lub znajomymi, z którymi nie mamy okazji spotykać  się na co dzień” mówi Todd Walker, Brand Manager w firmie Logitech. „Użytkownikom szczególnie zależy na wysokiej jakości połączeń, niezależnie czy rozmawiają z przyjaciółmi, rodziną czy kolegami z pracy. Dzięki naszej współpracy z firmą Skype, Logitech HD Pro Webcam C920 jako pierwsza kamera internetowa zapewnia rozdzielczość rozmów wideo 1080p” – dodaje.

Kamera Logitech HD Pro Webcam C920 zapewnia obraz w rozdzielczości Full HD 1080p podczas połączeń za pomocą Skype oraz w rozdzielczości HD 720p przy użyciu programu Windows Live Messenger. Dzięki zaawansowanej technologii kompresji H.264, kamera pozwala szybko i sprawnie przegrywać pliki wideo w rozdzielczości Full HD 1080p na komputer lub udostępniać zdjęcia w rozdzielczości 15MP na profilach na Facebooku, Twitterze i YouTube.

Aby korzystać z połączeń w rozdzielczości Full HD 1080p, wystarczy pobrać najnowszą wersję Skype, Skype 5.7 Beta for Windows. Dzięki zastosowaniu technologii Logitech Fluid Crystal, nowość Logitech zapewnia płynny ruch, ostry obraz i bogate kolory. Wszystko to dzięki zastosowanej w Logitech HD Pro Webcam C920 optyki Carl Zeiss z czułym autofocusem firmy Logitech. Krystalicznie czysty i naturalny dźwięk stereo zapewniają natomiast dwa wbudowane mikrofony.   Logitech HD Pro Webcam C920 będzie również dostępna w wersji dla klientów biznesowych. Urządzenie zapewnia doskonały obraz podczas wideokonferencji oraz pozwala ujednolicić rozwiązania komunikacyjne. Więcej informacji znajduje się na stronie www.logitech.com/business.

Ceny i dostępność
Kamerka Logitech HD Pro Webcam C920 będzie dostępna w Europie na początku stycznia 2012r. w sugerowanej przez producenta cenie 499 PLN. Więcej informacji na temat produktu znajduje się na stronie internetowej www.logitech.com.

Dodaj komentarz