Podstawka ZALMAN DS1000 – nowy sposób na porządek na biurku

W ofercie firmy ZALMAN pojawiła się solidna i elegancka podstawka pod monitor – DS1000. Użyteczny gadżet o wzornictwie nawiązującym do komputerów Mac skierowany jest do osób stawiających na prostotę i funkcjonalność. Wysoką jakość podstawki oraz jej trwałość gwarantuje zastosowany materiał – anodyzowane oraz szczotkowane aluminium o gładkiej powierzchni, stanowiące skuteczne zabezpieczenie przed otarciami i zarysowaniami. Stabilność DS1000 zapewniają gumowe nóżki, zapobiegające powstawaniu drobnych ubytków na delikatnych blatach.ZALMAN DS1000

Odpowiednia wysokość podstawki ZALMAN pozwala prawidłowo ustawić monitor na biurku, co wpływa na utrzymywanie właściwej pozycji siedzącej podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze. Przestrzeń pod aluminiowym blatem można zagospodarować jako schowek na akcesoria komputerowe lub dodatkowe urządzenia. Podstawka stanowi dobrą ochronę przed kurzem dla klawiatury i myszy, a odtwarzacz multimedialny zabezpieczy przed przypadkowym zalaniem czy uszkodzeniem mechanicznym.

Dzięki DS1000 przygotowane stanowisko może służyć zarówno do celów rozrywkowych, jak również do codziennej pracy, co szczególnie ucieszy użytkowników posiadających ograniczoną powierzchnię mieszkaniową. Po schowaniu komputera pod biurkiem i umieszczeniu odtwarzacza pod podstawką, wystarczy przełączyć źródło sygnału, żeby wykorzystywać monitor jako telewizor.


ZALMAN DS1000

Warto wspomnieć, że podstawka DS1000 została zaprojektowana również z myślą o osobach korzystających z dużych i ciężkich (do 20kg) monitorów lub telewizorów – powierzchnia podstawki o szerokości 570mm współgra z wyświetlaczami o przekątnej wykraczającej poza standardowe wymiary.

Dla zwiększonej wygody użytkowania w podstawce zainstalowano 4 porty USB 2.0 oraz zamontowano uchwyt na kable, ułatwiający utrzymanie porządku w przewodach.

Podstawkę DS1000 można kupić w kolorze czarnym lub srebrnym.


ZALMAN DS1000

Dodaj komentarz