Nowa karta CompactFlash dla profesjonalistów od TRANSCENDa

Firma TRANSCEND wprowadza do swojej oferty kartę 600x CompactFlash Ultimate o pojemności 64 gigabajtów. Karta ta zapewnia szybkość transferu danych do 90MB/s zarówno przy odczycie, jak i zapisie. Zgodność ze specyfikacją VPG-20, potwierdza przygotowanie karty do profesjonalnych zastosowań.

Nowa karta TRANSCEND, dzięki dużej pojemności i szybkości, pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć sekwencyjnych czy nagrywanie dłuższych materiałów wideo w jakości Full HD. Przeznaczona jest więc dla użytkowników chcących maksymalnie wykorzystać możliwości swoich zaawansowanych lustrzanek i kamer cyfrowych. 64-gigowa karta 600x CF od TRANSCENDa pomieści ponad 13000 zdjęć zrobionych aparatem 10mpix oraz ponad 3 godziny filmu w rozdzielczości 1080p
z bitrate’m 38,6Mb/s.

Sprawną i szybką komunikację pomiędzy kartą a rejestratorem zapewnia zastosowanie standardu Ultra DMA7. Ponadto zgodność z niedawno wyznaczoną przez CFA (CompactFlash Association) specyfikacją VPG-20 informuje o gotowości karty do płynnego zapisu wideo o przepływności do 20MB/s, czyniąc z niej narzędzie dla profesjonalistów.

Dla zachowania jakości i niezawodności zapisu w karcie zastosowano system korekcji błędów ECC. Wszystkie karty pamięci firmy TRANSCEND przechodzą testy wydajności i kompatybilności oraz posiadają dożywotnią gwarancję producenta.

Specyfikacja:

Model 600x CompactFlash 64GB
Pojemność 64GB
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 42.8mm x 36.4mm x 3.3mm
Waga 11.4g
Napięcie 3.3V ~ 5V
Temperatura pracy -25°C (-13°F) to 85°C (185°F)
Transfer danych do 90 MB/s przy odczycie i zapisie

 

Cena:

Ceny prezentowanych kart nie są jeszcze znane.

Gwarancja:

Karty TRANSCEND 600x CompactFlash 64GB objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Dodaj komentarz