Epson zaprasza na cykl 10 bezpłatnych konferencji Mobilna Edukacja w XXI wieku

Sekcja Bibliotek Pedagogicznych i Szkolnych SBP oraz czasopismo Uczę organizują w dniach 7-29 marca br ogólnopolski cykl 10 konferencji Mobilna Edukacja w XXI wieku skierowanych do nauczycieli różnych przedmiotów, bibliotekarzy, dyrektorów szkół i bibliotek oraz przedstawicieli organów prowadzących i nadzorujących placówki oświatowe. Konferencje odbędą się w 10 miastach: Białymstoku, Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Olsztynie, Pile, Łodzi, Katowicach, Toruniu i Warszawie. Pierwsza konferencja z cyklu odbędzie się 7 marca w Białymstoku, a Warszawska edycja konferencji będzie 8 marca 2012 w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej im. KEN na Pradze.

Epson prezentować będzie projektory edukacyjne o krótkim i ultrakrótkim rzucie dedykowane do tablic interaktywnych, projektory z interaktywnymi piórami oraz projektory o wszelkich innych zastosowań np. w audytoriach. Projektory Epson wykorzystują technologię 3LCD co gwarantuje najwyższą wierność kolorów.
Wizualizery Epsona, podłączane bezpośrednio do projektorów umożliwiają prezentację na ekranie nie tylko np. ilustracji czy reprodukcji dzieł sztuki z albumów i książek, ale także bezpiecznie pokazywać przebieg doświadczeń chemicznych, fizycznych czy obrazy z mikroskopu. Epson zaprezentuje również drukujące, kopiujące i skanujące kolorowe, atramentowe urządzenia wielofunkcyjne o bardzo niskich kosztach eksploatacji i spełniających wszystkie zalecenia dotyczące ekologii. Link do szczegółów szkolenia znajduje się http://k12blog.edu.pl/?page_id=919

Dodaj komentarz