CTouch – nowoczesna tablica interaktywna LCD

Interaktywne tablice LCD to nowość na naszym rynku. Do korzystania z nich nie jest potrzebny projektor, a tablica LCD może w każdej chwili posłużyć jako zwykły monitor do odtwarzania filmów czy prezentacji. Tablica interaktywna CTouch – bo o niej mowa – wprowadza nową jakość do polskich szkół i jest zdecydowanie warta rozważenia w kontekście kosztów. Nie ma konieczności zakupu projektora, telewizora czy systemu nagłośnienia – wszystkie te funkcje spełni CTouch.

Seria tablic interaktywnych CTouch posiada przekątne paneli LCD od 46″ do 82″ i korzysta z różnych technologii podświetlenia – zarówno CCFL jak i LED. Wysoka rozdzielczość FullHD (1.920 x 1.080) gwarantuje znakomitą jakość oglądanego obrazu. Zastosowana w nich technologia optyczna pozwala na szybkie, dokładne i niezwykle proste w obsłudze korzystanie z monitora. Korzystanie z urządzenia jako tablicy interaktywnej jest możliwe dzięki pełnej kompatybilności z oprogramowaniem dedykowanym do tablic (np. RM Easiteach). Tablice są bardzo proste w obsłudze – aby działały wystarczy podłączyć je do zasilania i portu USB w komputerze – nie są potrzebne żadne dodatkowe sterowniki.

Korzystając z systemu Windows 7 (lub nowszego) zyskujemy możliwość obsługi tablicy przez dwie osoby jednocześnie oraz funkcję rozpoznawania gestów wykonanych na powierzchni tablicy. Tablice interaktywne CTouch posiadają wiele złącz (w tym 3 porty HDMI), wbudowane głośniki oraz panele “long-life” o żywotności nawet 50.000 godzin.

Monitory wyposażone są w 4mm wzmocnioną szybę o właściwościach antyodblaskowych, dzięki czemu niezależnie od oświetlenia w pomieszczeniu, obraz widoczny na monitorze jest wyraźny.

Tablice interaktywne CTouch 46” dostępne są w sugerowanej cenie detalicznej od 11 999 PLN.

Bliższe informacje: www.multimediawszkole.pl

Technologia LCD

  • najnowsza technologia na rynku
  • pozwala korzystać z interaktywnych funkcji oraz standardowego wyświetlacza LCD
  • nie jest wymagane posiadanie projektora
  • jakość obrazu Full HD
  • żywotność do 50.000 godzin

Dodaj komentarz