Logitech UE Air Speaker – wolność dźwięku

Firma Logitech wyznacza nowy standard jakości dźwięku, prezentując głośnik Logitech® UE™ Air Speaker. To przełomowe urządzanie sprawi, że przesyłanie dźwięku będzie łatwiejsze i bardziej wygodne niż do tej pory. Głośnik współpracuje z iPhone’ami, iPadami i iPodami touch oraz wszystkimi urządzeniami obsługującymi program iTunes. UE Air Speaker łączy się z nośnikami danych przez domową sieć WiFi®. Nowy produkt Logitech działa w oparciu o rozwiązanie AirPlay Apple’a.

Istnieje coraz szersze grono miłośników dobrego brzmienia, którzy słuchają ulubionej muzyki przede wszystkim na iPadach i iPhone’ach – mówi Rory Dooley, senior vice president of music w firmie Logitech. – To właśnie z myślą o nim stworzyliśmy Logitech UE Air Speaker – urządzenie, dzięki któremu będziemy mogli w pełni cieszyć się wysoką jakością dźwięku muzycznego streamingu. Dzięki stylowemu, nowoczesnemu designowi i łatwej konfiguracji Logitech UE Air Speaker wygląda i brzmi fenomenalnie – dodaje.

Głośnik Logitech UE Air Speaker dostarcza wysokiej jakości dźwięk w każdym miejscu. Dzięki połączeniu osiągnięć firmy Logitech w obszarze domowego audio z doświadczeniem Ultimate Ears w dostarczaniu dźwięku najwyższej jakości bezpośrednio do uszu melomanów, nowy Logitech UE Air Speaker zapewnia doskonałą funkcjonalność w stylowym opakowaniu. Subtelna i lekka linia oraz elegancki design sprawiają, że Air Speaker doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu i zapewnia bogaty, wysokiej jakości dźwięk.

Instalacja jest niezwykle prosta. Co należy zrobić, aby rozkoszować się dźwiękiem w najlepszym wydaniu: wystarczy zadokować urządzenie, pobrać Logitech UE Air app, wpisać hasło do sieci Wi-Fi i gotowe. Raz skonfigurowane urządzenie oparte o system iOS 4.2 (lub późniejszy) lub jakikolwiek komputer z programem iTunes 10.1 (lub​​ późniejszym), jest sparowane z głośnikiem za każdym razem, gdy podłączymy je do sieci Wi-Fi. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy bez ograniczeń słuchać muzyki z własnego iPada, iPhone’a przyjaciela czy laptopa. Dodatkowo Apple Dock Connector pozwala ładować iPada, iPhone’a i iPod toucha podczas odtwarzania muzyki.

Logitech UE Air Speaker wyróżniony został honorową nagrodą International CES Innovations 2012 Design and Engineering w kategorii Wireless Handset Accessories.

Ceny i dostępność

Logitech Air Speaker będzie dostępny w Europie na początku kwietnia 2012 roku, w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 1569 PLN.

Dodaj komentarz