Premierowy pokaz w Polsce wielkoformatowej drukarki Epson SureColor SC-S30610

Śwatowa premiera drukarki Epson SureColor SC-S30610 odbyła się podczas targów Fespa Digital 2012 w Barcelonie. Polska premiera odbędzie się 19 kwietnia 2012 w Warszawie. Drukarka zaprojektowana jest tak, by uzyskać niskie koszty eksploatacji. Epson SC-S30610 może drukować wszystko – począwszy od plakatów, znaków, bannerów, podświetlanych paneli i materiałów POS, po folie do oklejania pojazdów, dekoracje wnętrz i elementy wystaw. Drukować można na winylu, płótnie i folii przeźroczystej, papierze fotograficznym oraz na wielu różnych popularnych podłożach stosowanych przy produkcji bannerów. Maksymalna szerokość wydruku to 64 cale (162,6 cm).

Nowy atrament – UltraChrome GS2 – opracowany dla Epson SC-S30610 bazuje na zaletach atramentu UltraChrome GS (wykorzystywanego w drukarce Epson Stylus Pro GS6000) i wykorzystuje nową formułę żółtego barwnika. Atrament UltraChrome GS2 jest bezzapachowy, nie zawiera niklu i nie wymaga instalacji żadnego specjalnego systemu wentylacji, co umożliwia stosowanie drukarki SC-S30610 w zwykłych pomieszczeniach biurowych.

Czterokolorowa (CMYK) drukarka Epson SureColor SC-S30610 jest oszczędna i łatwa w użyciu, drukuje z szybkością do 29,4 m2/h. Najnowsza głowica TFP Micro Piezo firmy Epson zapewnia rozdzielczość 1440 × 1440 dpi, bezproblemowe działanie, minimalną konserwację oraz maksymalny czas pracy bez przestojów.

Dzięki umieszczonemu z tyłu drukarki podnośnikowi ładowanie nowej rolki nośnika może być z łatwością wykonane przez tylko jedną osobę,  a  naprężenie  nośników  może  być  z  łatwością regulowane i nadzorowane z przodu i z tyłu drukarki, skracając czas potrzebny na ustawienie urządzenia i maksymalizując wydajność.

„Ten nowy model w naszej ofercie urządzeń do druku wielkoformatowej reklamy potwierdza zaangażowanie firmy Epson na światowym rynku Signage. Model SC-S30610 powstał w oparciu
o sukces drukarki GS6000 i zaprojektowano go z myślą o wysokiej jakości oraz wydajności przy bardzo niskim całkowitym koszcie użytkowania, tak istotnym w tym bardzo konkurencyjnym sektorze. Na polskim rynku istotna jest również możliwość użytkowania urządzenia w normalnym biurze, bez ponoszenia dodatkowych kosztów na specjalną wentylację. Obniża to zarówno koszty instalacji jak
i codziennej eksploatacji”
– mówi Tomasz Kuciński, Pro Graphic manager w Epson Polska.

Zmniejszony wpływ na środowisko dzięki nowym bezzapachowym i bezniklowym atramentom Epson UltraChrome GS2 oraz niskiemu zużyciu energii potwierdza certyfikat ENERGY STAR.

Orientacyjna sugerowana cena NETTO Epson SC-S30610 to 14.995 €. Gwarancja 12 miesiący, ewentualne naprawy u klienta, bezpośrednio w miejscu instalacji.

 Oszczędna i szybka (do 24m2/h) czterokolorowa wielkoformatowa (szer. do 64”) drukarka Epson SureColor SC-S30610 z certyfikatem Energy Star. Nowy atrament UltraChrome GS2 wykorzystuje nową formułę żółtego barwnika. Atrament UltraChrome GS2 jest bezzapachowy, nie zawiera niklu i nie wymaga żadnego specjalnego systemu wentylacji, co umożliwia stosowanie drukarki SC-S30610 w biurze.
Premierowy pokaz drukarki w Polsce odbędzie się w czwartek, 19 kwietnia br. w warszawskim hotelu Złote Dęby, ul. Brzeziny 7. Bezpłatna rejestracja LFP@epson.pl  Dla uczestników premiery przygotowano specjalna ofertę handlową.

Dodaj komentarz