Euro 2012 : Telewizor dla kibica od Hannspree

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej tuż tuż… Właściciele restauracji i pubów zacierają ręce, drogowcy mobilizują się przed przyjazdem zagranicznych gości, a nasi kibice szykują do wiernego śledzenia poczynań swoich sportowych idoli.

Firma Hannspree nie pozostaje w tyle i wszystkim fanom futbolu proponuje specjalną edycję telewizora LCD 28” – HANNSsoccer TV – w obudowie stylizowanej na… piłkę nożną. Na czym przecież, jak nie na futbolowym odbiorniku, najlepiej będzie obserwować sukcesy (i porażki?) biało-czerwonych?

Telewizor – piłka to nowoczesny odbiornik Full HD, zapewniający odbiór programów zarówno z wbudowanego tunera, jak i ze źródeł zewnętrznych (tunerów cyfrowych, odtwarzaczy multimedialnych, konsol do gier i kamer wideo). Posiada pełną gamę filtrów cyfrowych poprawiających jakość obrazu, a dzięki szybkiemu czasowi reakcji matrycy (5ms) wyświetlany obraz jest zawsze płynny. Niski pobór mocy (do 95 W) pozwala z kolei na długie korzystanie z telewizora bez narażania środowiska na szwank.

HANNSsoccer TV można postawić na podłodze, stoliku, jak i zawiesić na ścianie. Doskonale wpisze się więc w atmosferę czerwcowego kibicowania, bez względu na to, czy będziemy chcieli obejrzeć mecz w salonie, czy podczas wspólnego grillowania w ogrodzie.

Model dostępny jest w sklepie online www.hannspreepolska.pl – aktualnie w cenie promocyjnej 1299zł.

Podstawowe cechy telewizora HANNSsoccer 28”:

•Matryca o przekątnej 28”, Full HD (16:10)

•Płynny obraz bez efektu smużenia, dzięki szybkiemu czasowi reakcji matrycy – 5 ms

•Szerokie kąty widzenia obrazu – od 170° (H) / 160° (V) komfortowe oglądanie nawet dla siedzących z boku ekranu – obraz nie traci jasności i kontrastu.

•Duża ilość wyjść: umożliwia podłączenie kilku urządzeń jednocześnie: EuroSCART, VGA, kompozytowe, gniazdo antenowe oraz stereofoniczne wyjście na słuchawki/wzmacniacz

•Filtry cyfrowe (grzebieniowy 3D, Interlace 3D, Pull-down, Digital Noise Reduction) sprawiają, że kolory są zbliżone do naturalnych, osłabiają zakłócenia powstające przy obrazie słabszej jakości (sygnał z anteny analogowej lub odtwarzacza DVD/DivX), wygładzają krawędzie przy skalowaniu obrazu z niższych rozdzielczości i wyostrzają obraz.

•Niski pobór mocy – do 95 W – pozwala na bezproblemowe, długie korzystanie bez narażania środowiska na szwank.

•Technologia X-Contrast – poprawia widoczność zacierających się ciemnych i jasnych detali na zbliżonym kolorystycznie tle.

•Technologia X-Celerate – przyspiesza czas reakcji i poprawia przejścia kolorów w celu zmniejszenia niepożądanego efektu rozmycia przy prezentacji szybkich obrazów.

Dodaj komentarz