Anixter nowym dystrybutorem IOMEGA

Iomega International, wiodąca firma w dziedzinie innowacji w sektorze rozwiązań przechowywania danych, ogłosiła współpracę w zakresie dystrybucji z nowym partnerem, firmą Anixter. Firma jest liderem rynku monitoringu wideo i bezpieczeństwa w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Anixter, będąc dystrybutorem z wartością dodaną, wykorzystuje swoją wiedzę techniczną i zaawansowane zarządzanie łańcuchem dostaw dostarczając produkty integratorom z rynku ochrony. We współpracy z Iomega będzie oferował firmom zajmującym się monitoringiem wideo nagradzane macierze sieciowe Iomega StorCenter™.

 „Cieszymy się, że możemy włączyć do naszego portfolio macierze sieciowe Iomega klasy serwerowej. Dodanie do naszej oferty nowych produktów pozwoli nam stworzyć nową kategorię produktów monitoringu wideo IP dla naszych klientów.” – powiedział Steven Anson, Vice President Marketing w firmie Anixter – Enterprise Cabling & Security Solutions for EMEA.

Cieszymy się ze współpracy z Anixter i tego, że poprzez partnerów w Europie i regionie EMEA będziemy mogli zaoferować ekonomiczne macierze sieciowe Iomega StorCenter na rynek SMB i korporacji z rozproszonymi oddziałami.” – powiedział Jan Jensen, Vice President of Sales w regionie EMEA w Iomega Corporation. „Macierze Iomega stanowią naturalny wybór w przypadku instalacji do zarządzania monitoringiem wideo. Anixter łączą silne relacje z integratorami rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa, co pozwoli nam, dzięki tej współpracy, przyśpieszyć proces wprowadzania na rynek niezawodnych i dostępnych cenowo rozwiązań umożliwiających monitoring wideo lokalnie
i z wykorzystaniem chmury.

 

Macierze Iomega StorCenter

Do zastosowań monitoringu wideo oferowane będą dwudyskowe, wolnostojące  macierze Iomega® StorCenter™ ix2-200 Cloud Edition z dyskami wielkości do 6TB; czterodyskowe, wolnostojące macierze Iomega® StorCenter™ ix4-200d Cloud Edition o pojemności do 12TB; nowe cztero i sześciodyskowe wolnostojące macierze Iomega® StorCenter™ px4-300d i px6-300d o pojemności do 18 TB. Dostępne będą też macierze StorCenter do montażu w szafach rackowych o pojemności do 38TB.

Wszystkie NASy Iomega StorCenter wykorzystują uznane oprogramowanie EMC LifeLine™ na bazie systemu Linux. Jest ono kompatybilne z rozwiązaniami zarządzania monitoringiem wideo, takim jak Axis Video Hosting Service (AVHS), stworzonym we współpracy Iomega z Axis Communications.  Produkty Iomega chronione są trzyletnią gwarancją po rejestracji produktu.

Dodaj komentarz