WD rozdaje kupony na dodatkowy 1 rok gwarancji

Firma WD, w ramach kampanii promocyjnej swoich nowych usług serwisowych RMA pod nazwą WD Care, rozdaje kupony przedłużające okres gwarancyjny do 3 lat na dyski twarde  z serii: WD Caviar Green, WD Caviar Blue i WD Scorpio Blue.

Polscy klienci jako pierwsi na świecie mają możliwość skorzystania z nowych usług serwisowych WD Care Rozszerzona Gwarancja oraz WD Care Ekspresowa Obsługa RMA.  Oba plany usług umożliwiają przedłużenie o dodatkowy 1 rok standardowego, 2-letniego okresu gwarancyjnego, obowiązującego obecnie na 3,5 calowe dyski wewnętrzne WD Caviar Green, WD Caviar Blue lub 2,5 calowe WD Scorpio Blue.

Plany usług WD Care aktywuje się w prosty sposób na stronie www.wdcare.com, przy użyciu kodu znajdującego się na odwrocie specjalnego kuponu. W ramach promocji akcji firma rozdaje 100 kuponów WD Care na swojej stronie na FB. Kupon można otrzymać od firmy WD wypełniając formularz zgłoszeniowy, zamieszczony w aplikacji na stronie www.facebook.com/WDPolska.  Akcją objęte są dyski wewnętrzne tej firmy z serii Blue i Green, zakupione w polskich sklepach (tradycyjnych i online) po 1 stycznia 2012. Promocja na platformie FB trwa do końca sierpnia z możliwością przedłużenia lub skrócenia z powodu wyczerpania kuponów.

Dodaj komentarz