Mysz Steelseries Sensei [RAW] już dostępna

SteelSeries, renomowany producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, poinformował o rozpoczęciu sprzedaży myszy SteelSeries Sensei [RAW] (dostępnej w dwóch wersjach – z gładką lub matową obudową). Urządzenie jest dostępne w cenie 59,99 euro i można je zamawiać m.in. na stronie producenta.

Mysz SteelSeries Sensei [RAW] to model przeznaczony dla użytkowników, którzy nie zamierzają na co dzień korzystać ze wszystkich zaawansowanych funkcji podstawowego modelu SteelSeries Sensei. Wersja [RAW] ma ten sam kształt i rozmiar, co Sensei i oferuje:

Najlepsze w swojej klasie komponenty – wykorzystywane w profesjonalnych, turniejowych myszach przełączniki, które sprawdzą się podczas intensywnego klikania, znakomity sensor laserowy (CPI w zakresie 1-5700) oraz powiększone ślizgacze (rozmiar XL), zapewniające szybkie i gładkie przesuwanie myszy po dowolnej powierzchni.

Podświetlenie – w trzech strefach obudowy umieszczono jasne diody LED, które mogą świecić w wielu, definiowanych przez użytkownika trybach. Oświetleniem można sterować z poziomu oprogramowania SteelSeries Engine (umożliwiającego m.in. tworzenie i przechowywanie nieograniczonej liczby profili).

Idealny chwyt – mysz SteelSeries Sensei [RAW] jest przeznaczona zarówno dla graczy prawo-, jak i leworęcznych. Jest ona dostępna w dwóch wersjach, różniących się wykończeniem obudowy. Dla graczy, którzy chcą mieć pewność, że odrobina potu na dłoni nie przeszkodzi im w rozgrywce, przeznaczona będzie wersja Rubberized pokryta elastyczną, odporną na pot, gumą, zapewniającą doskonały komfort użytkowania. W drugim wariancie – SteelSeries Sensei [RAW] Glossy – obudowa jest gładka i błyszcząca. Każda z wersji jest wyposażona w 2-metrowy, odporny na skręcanie, kabel pokryty plecionką.

Więcej informacji o myszy oraz jej wersjach znaleźć można na stronie http://steelseri.es/RAW, a także w profilach SteelSeries w serwisach Facebook oraz Twitter.

Dodaj komentarz