Nowa kamera internetowa Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam wprowadza nową jakość do twoich rozmów przez Internet

Firma Logitech wprowadza nową jakość do strumieniowego przesyłania i nagrywania wideo dzięki kamerze Logitech® Broadcaster Wi-Fi® Webcam. Stworzona z myślą o entuzjastach filmu, blogerach i hobbystach urządzenie, daje ci możliwości jakich nie oferują żadne inne kamery internetowe, takie jak live streaming, nagrywanie filmów pod różnymi kątami czy czat na twoim komputerze Mac.

Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam sprawia, że z łatwością możesz tworzyć profesjonalnie wyglądające filmy wideo na swoim komputerze Mac®, niezależnie od tego czy jesteś profesorem nagrywającym swój wykład, czy muzykiem demonstrującym jak grać na gitarze. Możesz na żywo strumieniowo transmitować swoje nagrania prosto do UStream® i za pomocą iPada®, iPhone’a® lub Maca®  kontrolować jego odtwarzanie. Logitech Broadcaster może służyć także jako dodatkowy obiektyw, który uchwyci to czego nie zdoła wbudowana kamera w twoim Macu®. Bezprzewodowe połączenie daje Ci możliwość nagrywania praktycznie z każdego miejsca. Dla jeszcze lepszego i bardziej dynamicznego obrazu możesz z łatwością uchwycić i połączyć obydwa nagrania.

Kamera Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam umożliwia transmisję strumieniową i nagrywanie w profesjonalnej jakości. Pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie istniejącego oprogramowania wideo na platformach Mac OS i iOS co sprawia, że strumieniowa transmisja live, nagrywanie wideo i czatowanie są jeszcze bardziej dynamiczne. To urządzenie pójdzie z tobą tam, gdzie wbudowane kamery iść nie mogą, a za pomocą jednego przycisku z łatwością przełączysz się pomiędzy swoją wbudowaną kamerą a Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam.

Twoi przyjaciele lub publika będą widzieć statyczny obraz, lub będą przemieszczać się po pokoju razem z tobą – powiedział Mike Culver, vice president of brand development for consumer computer platforms w firmie Logitech.

Wspierając mobilność i kreatywność Logitech Broadcaster jest kompatybilna z popularnymi aplikacjami wideo na komputerach Mac. Możesz nagrywać filmy z pomocą QuickTime® lub Photo Booth®,
aby następnie edytować je w iMovie® lub Final Cut Pro® i czatować dzięki programom FaceTime®, iChat® or SkypeTM

Cena i dostępność:

Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam będzie dostępna na rynku w Stanach Zjednoczonych i Europie na początku października 2012 roku w sugerowanej cenie detalicznej  879,99 PLN. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę internetową www.logitech.com.

Dodaj komentarz