Myszka dla fanów warszawskiej Legii

Na rynku pojawił się rarytas przeznaczony specjalnie dla kibiców warszawskiej Legii. Spółka Action SA, będąca właścicielem marki Active Jet i głównym sponsorem warszawskiego klubu wyprodukowała limitowaną serię myszek komputerowych w barwach Legii. Jeśli więc jesteś fanem tego klubu a dodatkowo spędzasz wiele godzin przed komputerem to ta mysz jest specjalnie dla Ciebie.

Komputerowa mysz optyczna dysponuje interfejsem USB oraz 6 przyciskami i jedąną rolką. Może ona pracować w rozdzielczości 800 DPI. Jak wyżej wspomniano jej kolory nawiązują do legijnych barw: czerwono-biało-zielono-czarnych. Oprócz tego na myszy nadrukowany jest herb klubu. Produkt można już zakupić w oficjalnym sklepie klubowym Legii Warszawa, a także w warszawskich sklepach Media Markt i Saturn

Pomysł bardzo ciekawy i na pewno myszka znajdzie chętnych nabywców. Pytanie czy inne czołowe kluby polskiej ekstraklasy jak Wisła Kraków, Lech Poznań czy Górnik Zabrze pójdą w ślady swojego rywala i postarają się o przygotowanie „własnych” klubowych gadżetów dla komputerowców.

Dodaj komentarz