Fantazyjna obudowa Caseking

 

Firma Caseking, będąca dystrybutorem marki In Win na Polskę zaprezentowała bardzo oryginalną obudowę wykonaną z rur aluminiowych pomalowanych na czerwono. Jest to obudowa o nazwie D Frame i współpracuje z płytami głównymi ATX oraz microATX


Boki rusztowania komputerowego wykonano ze szkła hartowanego, podgrzanego wcześniej do temperatury 650 stopni Celsjusza po czym natychmiast schłodzonego, co zapewnia wytrzymałość. Ponadto krawędzie poddano obróbce, dzięki czemu można bezpiecznie za nie chwytać nie ryzykując przy tym skaleczenia dłońmi. 

Na dole obudowy są miejsca na trzy wentylatory 120mm. Ponadto tacka płyty głównej obrócona jest o 90 stopni, przez co pozwala na to aby zimniejsze powietrze lecące z dołu chłodziło kartę oraz procesor. Z przodu umieszczono także najnowsze porty USB 3.0 a także miejsce na jeden napęd,  trzy dyski twarde 3.5” oraz dwa dyski SSD 2.5”. 

Model In Win D Frame czerwony prawie w całości jest zbudowany ręcznie, a na cały świat zostało przeznaczonych tylko 500 sztuk. Każdy egzemplarz ma wygrawerowany laserowo numer seryjny.

Obudowa jest oczywiście typu Open Air, więc trzymanie jej pod biurkiem, gdzie gromadzi się kurz jest wręcz mocno niewskazane.

Dane techniczne:
Nazwa: Obudowa In Win D Frame USB 3.0 – czerwona
Kod producenta: D-Frame (Red)
Kod EAN: 4710474931996
Wymiary: 305 x 482 x 668 mm (szerokość x wysokość x głębokość)
Materiał: Aluminium, szkło
Waga: 11,4 kg
Kolor: Czerwono – czarny
Standard: ATX, microATX
Wentylatory:
1x 120mm (przód, opcjonalnie)
3x 120mm (dół, opcjonalnie)
Miejsca na napędy:
1x 5.25” (zewnętrzny)
3x 3.5” (wewnętrzny)
2x 2.5” (wewnętrzny)
Miejsce na zasilacz: Standardowy ATX
Gniazda rozszerzeń PCI/PCIe: 8 szt.
Porty:
2x USB 3.0
1x Wejście mikrofonowe
1x Wyjście słuchawkowe
Maksymalna długość karty graficznej: 330mm
Maksymalna długość zasilacza: 220m

 

 

Dodaj komentarz