Wyniki konkursu Sapphire [PR]

Przez blisko miesiąc trwała zacięta rywalizacja na najlepszy gameplay. Konkurs SAPPHIRE: rozGRYwka organizowany przez firmę SAPPHIRE Technology wraz z partnerami akcji: vlogerem Rojem, a także portalami Gram.pl i Benchmark.pl, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem graczy, co zaowocowało bardzo dużą liczbą zgłoszeń – do bitwy na najlepszy materiał filmowy włączyło się blisko 1000 osób. Było o co walczyć, ponieważ nagrody główne to trzy karty graficzne firmy SAPPHIRE: HD 7950 Vapor-X, HD 7850 Dual-X oraz HD 7750 Ultimate. Do wygrania były także pełne wersje bardzo dobrych gier: 45 Far Cry’ów 3 oraz 5 najnowszych Tomb Raiderów.

Spośród wszystkich zgłoszeń do konkursu Rojo wyłonił dwa najlepsze gameplaye. Oprócz tego nagrał film, w którym omawia łącznie dziesięć wyróżniających się filmów konkursowych, uzasadniając przy tym swój wybór.

Warto dodać, że karta HD 7750 Ultimate (nagroda za największą liczbę wyświetleń filmu konkursowego) trafi do osoby, której gameplay w chwili zakończenia konkursu miał aż około 150 000 wyświetleń.

W celu sprawdzenia wyników zapraszamy na fan page SAPPHIRE Technology Polska, na którym rozgrywała się cała akcja: https://www.facebook.com/SAPPHIREPolska

Pełna lista osób, do których trafią nagrody, znajduje się na fan page’u SAPPHIRE Technology Polska w zakładce Notatki: http://on.fb.me/15zN7Rq

 

Dodaj komentarz