Samsung rozwija markę ATIV

 

Firma Samsung planuje podjąć rozwój marki ATIV i włączyć do niej najlepsze komputery z systemem Windows 8. Do tej pory w skład tej linii wchodziły urządzenia hybrydowe Smart PC i Smart PC Pro. Teraz połączy ona wszystkie komputery przenośne Samsung z systemem operacyjnym Windows.

Od trzech lat Samsung jest najszybciej rozwijającą się marką w sektorze PC* – powiedział David Song, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu działu PC w Samsung Electronics. Nowa marka ATIV pozwoli utrzymać ten pozytywny trend, abyśmy nadal mogli oferować użytkownikom przełomowe technologie i innowacje w zakresie komputerów z systemem Windows, z myślą o większej wygodzie zarówno w życiu codziennym jak i w pracy.

Oprócz tej ewolucji Samsung wprowadził we wszystkich komputerach z systemem Windows technologie SideSync, dzięki której użytkownicy mogą sprawnie dzć swą pracę między komputer a smartfon Samsung z systemem operacyjnym Android. Można więc korzystać z klawiatury komputera, aby odpowiedzieć na wiadomość tekstową otrzymaną na telefon. Można również na obu urządzeniach wyświetlać powiększenie map, zdjęć czy multimediów oraz dokonywać ich edycji.

Od 29 kwietnia 2013 roku wprowadzane zostaną zmiany w nazewnictwie urządzeń Samsung, w tym notebooków: Seria 9, Seria 7 Chronos, Seria 5 Chronos, Seria 7 Ultra, Seria 5 Ultra, Seria 5 510, Seria 3 370, Seria 3 300 oraz komputerów Samsung Smart PC oraz Smart PC Pro, a także komputerów Samsung All in One PC (Seria 5, 7 i 3).

Dodaj komentarz