System kina domowego BDS 330

Najnowszy system kina domowego marki Harman Kardon prezentuje się niemal kompaktowo. Jednak ten 2.1-kanałowy, zintegrowany system ma wszystko czego potrzeba, aby oglądając w domu telewizję poczuć dreszcz towarzyszący projekcji na wielkim ekranie. To głównie dzięki technologii Dolby® Virtual Speaker, która realistycznie buduje potężną, 5.1-kanałową przestrzeń dźwiękową przy pomocy zaledwie dwóch głośników średniowysokotonowych i subwoofera. To też propozycja dla osób, które cenią sobie wysoką jakość odtwarzanego dźwięku, ale nie stać ich na inne, zwykle znacznie droższe, propozycje kin domowych z linii BDS.

BDS 330

Serce systemu audio, który dysponuje mocą 65 W na kanał przy paśmie przenoszenia 20Hz – 20kHz, są oczywiście wspomniane kolumny głośnikowe. Dwa głośniki satelitarne, odpowiedzialne za gęste, realistyczne brzmienie na każdym poziomie głośności, zawierają po jednym stożkowym przetworniku średniotonowym o średnicy 75 mm i wysokotonowej kopułce o średnicy 13 mm. Głośnik niskotonowy to oddzielnie zasilany, solidny subwoofer stożkowy HKTS 160SUB o średnicy 200 mm.

Zintegrowany odtwarzacz 3D Blu-ray Disc™ umożliwia odtwarzanie filmów do rozdzielczości HD 1080p współpracując z płytami o średnicy 127 lub 76mm i wszystkimi formatami zapisu DVD (DVD-Video, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, CD digital audio, CD-R/RW ). BDS pozwala słuchać muzyki bez włączania telewizji. Kilka dotknięć palcami i system automatycznie wyszuka ulubione pliki za pośrednictwem złącza USB lub z różnego rodzaju płyt, prezentując równocześnie okładki albumów i informacje o wykonawcach. Wyjście USB na przednim panelu pozwala na odtwarzanie ze źródeł zewnętrznych plików audio, wideo oraz obrazów w formacie JPG. Trzy wejścia HDMI oraz trzy cyfrowe i dwa analogowe wejścia audio pozwalają na podłączenie do systemu innych komponentów audio lub wideo, z konsolami gier włącznie. System może się też łączyć z iPodem lub iPhone’em, ale w tym celu trzeba dokupić oddzielnie stację dokującą Harman Kardon Bridge IIIP. Dzięki technologii BD-Live™ BDS 330 może zostać włączony do domowej sieci rozrywki.

Oprogramowanie systemu jest na bieżąco aktualizowane. Sterowanie ułatwia intuicyjne, wielobarwne menu ekranowe. Wszystkie potrzebne przewody, zaczepy i uchwyty umożliwiające montaż naścienny są w komplecie.

Wspaniały obraz i potężny dźwięk w twoim domu? Tak, już najwyższy czas.

Cena BDS 330 – 3799 zł

Dodaj komentarz