Nowe produkty od Geniusa na targach IFA

Firma Genius zapowiedziała udział w targach IFA, które w dniach 6-11 września odbędą się w Berlinie. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi urządzeniami przenośnymi oraz akcesoriami dla graczy.

Genius przedstawi gamę zupełnie nowych akcesoriów hybrydowych, przeznaczonych dla urządzeń przenośnym. Wśród nich znajdzie się m.in. TRANSBar, łączący w sobie system głośników 2.1 z podstawką pod tablet lub smartfon.

TRANSBar-1

Miłośnicy mobilnych technologii zwrócą zapewne uwagę na Energy Mouse – myszkę wyposażoną w akumulator o pojemności 2700mAh, mogącą pełnić funkcję banku energii. Kolejna myszka, Traveler D6600, została wyposażona w przycisk umożliwiający szybkie przełączanie się pomiędzy dwoma komputerami. Z kolei Cam Mouse, to gryzoń z wbudowanym aparatem cyfrowym i funkcją skanowania kodów QR.

CamMouse_Blue02

Podczas targów zaprezentowana zostanie również klawiatura Speaker Keyboard, z wbudowanymi głośnikami 2.1 o mocy 4 W RMS.

Genius zaprezentuje także najnowsze produkty z serii GX Gaming, które zostały nagrodzone podczas targów Computex 2013. Wśród nich znajdą się m.in. klawiatura Manticore, mysz Gila oraz zestaw słuchawkowy Zabius.

Wszystkie osoby zainteresowane nowymi produktami, Genius zaprasza na stanowisko 111 w hali nr 17.

Dodaj komentarz