Razer przedstawia nową serię słuchawek Adaro

Firma Razer, światowy lider w produkcji hi-endowych akcesoriów, oprogramowania oraz systemów gamingowych, zaprezentowała dzisiaj Adaro – najnowszą linię produktów audio przeznaczonych do szeroko pojętej domowej rozrywki.

W skład Adaro wchodzą cztery hi-endowe modele słuchawek: douszne – oferujące potężny bas, analogowy model stereofoniczny, słuchawki Bluetooth i słuchawki dla DJ-ów. Każdy z nich został zaprojektowany z dbałością o szczegóły, a głównym celem inżynierów Razer było stworzenie produktów oferujących świetny dźwięk, wytrzymałość i najwyższy komfort użytkowania.

“W ostatnich latach myślą, która przyświecała nam podczas projektowania systemów audio, było tworzenie produktów spełniających wymagania najbardziej wymagających graczy z profesjonalnej sceny e-sportowej. Naturalnie, w czasie tego wymagającego procesu, posiedliśmy olbrzymią wiedzę o słuchawkach dedykowanych muzyce i domowej rozrywce, co ucieszyło członków naszej społeczności.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. “Już od jakiegoś czasu spotykamy się z gorącymi prośbami o stworzenie słuchawek zaprojektowanych z myślą o innych zainteresowaniach naszych fanów. I taka właśnie jest seria Adaro, która spełni oczekiwania użytkowników na treningach, w domowym zaciszu czy podczas tworzenia muzyki”.

Produkty z serii Razer Adaro są już dostępne w przedsprzedaży. Więcej informacji na www.razerzone.com. Zobacz też lookbook Razer Adaro Team Farang.

Słuchawki douszne Razer Adaro In-Ear Analog

Łącząc potężne brzmienie, smukły design i aluminiową konstrukcję z niezwykłą wygodą, douszne Razer Adaro to słuchawki stworzone w jednym celu: dostarczenia najlepszych doznań audio poza domem.

Stworzone w oparciu o najwyższe standardy, douszne słuchawki Razer Adaro są zbudowane z lotniczego aluminium precyzyjnie ciętego za pomocą diamentowych ostrz. Za doskonałe właściwości dźwięku odpowiadają 10-milimetrowe neodymowe głośniki, którym towarzyszą specjalne komory, gwarantując precyzyjny i pełny dźwięk. Dzięki wymiennym końcówkom Adaro In-Ear Analog nie wypadają z uszu, a każdy może łatwo dopasować je do swoich preferencji.

Cena: €79.99

Dostępność:

Razerzone.com – zamówienia przedpremierowe

Dodaj komentarz