Przenośny, kompaktowy głośnik Logitech z krystalicznie czystym dźwiękiem

Łatwe w podłączeniu i przyciągające uwagę nowe głośniki Logitech X100 Mobile Speaker dla ludzi, którzy nie boją się czerpać z życia.

Oferta przenośnych głośników Logitech powiększyła się o nowy model: Logitech® X100 Mobile Speaker. Najlepszej jakości dźwięk dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Nowe głośniki Logitech X100 Mobile Speaker to niezwykle małe urządzenia o krystalicznie czystym dźwięku i przykuwającym uwagę wyglądzie. Dzięki łączności za pomocą technologii Bluetooth® i baterii umożliwiającej 5 godzin pracy non-stop, głośniki dają nieograniczone możliwości użytkowania, a wbudowany mikrofon pozwala nawet na wygodne odbieranie połączeń telefonicznych.

Logitech X100 Mobile Speaker zostały zaprojektowane tak, by używanie ich było całkowicie intuicyjne. Kompaktowy projekt pozwala cieszyć się profesjonalnym dźwiękiem w każdych warunkach. To wspaniały towarzysz podróży.” — powiedział Paweł Ryniewicz, Regional Manager Visegrad firmy Logitech.

Logitech X100 Mobile Speaker dostępny jest w pięciu soczystych kolorach podkreślających wyjątkowy styl urządzeń, w tym szary, żółty, pomarańczowy, czerwony i zielony. Dodatkowo, głośnik można wygodnie ładować za pomocą kabla USB.

Głośniki Logitech X100 Mobile Speaker dostępne są w sugerowanej przez producenta cenie 219 pln. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.logitech.com

Dodaj komentarz