ADATA Technology będzie uczestniczyć w DISTREE EMEA

Tajpej, Tajwan – 6 luty 2014 – ADATA™ Technology, wiodący producent wysokowydajnych modułów DRAM i pamięci NAND Flash, zaprezentuje swoje najnowsze linie produktowe podczas tegorocznych targów DISTREE EMEA, które będą miały miejsce w terminie od 11 do 14 lutego w hotelu Fairmont w Monaco. Jako jedne z najważniejszych wydarzeń z branży ICT (z ang. Information and Communications Technology), DISTREE EMEA wskazuje najnowsze trendy I technologie z branży elektroniki konsumenckiej.

Podczas tegorocznego wydarzenia, ADATA zaprezentuje najnowsze produkty i dodatki ze swoich typowych linii produktowych, czyli m.in. pamięci przenośne USB oparte o moduły Flash, zewnętrzne dyski twarde, dyski półprzewodnikowe SSD, moduły pamięci DRAM i karty pamięci. Dodatkowo firma zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia w kategorii akcesoriów do urządzeń mobilnych.

Te produkty, zaprojektowane by spełnić wymagania dynamicznie rosnącej grupy konsumentów, oparte są o nowatorskie technologie bezprzewodowe i rynku baterii, z których najbardziej skorzystają użytkownicy smartfonów i tabletów. Wśród najnowszych produktów znajdzie się m.in. akumulator przenośny PV100, ultra cienki akumulator, który spełnia potrzeby nowoczesnych urządzeń elektronicznych. Firma zademonstruje CE700, czyli podstawkę do ładowania bezprzewodowego, która używa techniki ładowania indykcyjnego, aby bezprzewodowo dostarczyć zasilanie do każdego urządzenia zgodnego ze standardem Qi.

ADATA jest znana na rynku elektroniki użytkowej z tego, że na zmienny rynek reaguje szybko i zdecydowanie, aby zdywersyfikować swoje portfolio produktowe i tym samym zaspokoić wymagania konsumentów. Wygląda na to, że ten trend będzie nadal kontynuowany, co podkreśla obecność firmy na DISTREE EMEA.

Szczegóły DISTREE EMEA:
Data: 11-14 lutego 2014
Miejsce: Fairmont Hotel, Monaco
Numer stoiska firmy ADATA: A7

Dodaj komentarz