Akcesoria do projektorów PicoPix

Jedną z głównych nowości, jakie pojawiły się w 3-ej generacji projektorów kieszonkowych PicoPix są nowe złącza. Pierwsze, znajdujące się na spodzie urządzenia, pozwala podłączyć dodatkowe głośniki, baterię, a nawet odbiornik DVB-T. Drugie to pełnowymiarowy port USB z obsługą MHL.

Nowe złącze, umieszczone na spodzie projektorów PicoPix 3407, 3410 i 3610 pozwala na podłączenie stacji zwiększającej możliwości urządzenia. Stacja dźwiękowa PPA7300 posiada wbudowane głośniki stereo o mocy 2 x 2W (standardowo projektor posiada głośnik mono 1W). Wbudowana w akcesorium bateria pozwala na dwukrotne wydłużenie czasu mobilnej pracy projektora.

Dodatkowo, po podłączeniu stacji, projektor wyświetla obraz z maksymalną jasnością lampy. Standardowo, na zasilaniu bateryjnym jasność lampy jest obniżana o 40% w celu wydłużenia czasu pracy.

Wersja stacji, oznaczona jako PPA7301, posiada również antenę DVB-T, pozwalającą na odbiór cyfrowej telewizji naziemnej.

Trzecia generacja projektorów PicoPix wyposażona jest w pełnowymiarowe złącze USB, pozwalające podłączyć pamięć masową lub urządzenie sterujące, typu mysz lub klawiatura. Po zakupie przewodu PPA1240 do USB można podłączyć również urządzenia wyświetlające obraz w standardzie MHL.

Listę nowych akcesoriów zamyka etui PPA4200 ułatwiające transport projektora wraz z akcesoriami. Wszystkie akcesoria objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowane ceny detaliczne będą znane na początku marca.

Dodaj komentarz