HTC Desire 310 – maksymalna wydajność w atrakcyjnej cenie

HTC prezentuje nowego smartfona – HTC Desire 310, gwarantującego bezproblemową wielozadaniowość, płynne przeglądanie stron internetowych oraz łatwość tworzenia klipów wideo. Połączenie wyrafinowanego wzornictwa z potężnym czterordzeniowym procesorem, kanałem informacyjnym HTC BlinkFeed oraz funkcją HTC Video Hightlights sprawia, że najnowszy przedstawiciel serii Desire łączy w sobie najbardziej cenione funkcje z atrakcyjną ceną. 

“W obecnych czasach poszukiwany jest smartfon, który nadąży za szybkim trybem życia użytkowników, bez względu na to czy jest to flagowy czy też budżetowy model.  Najnowsze urządzenie z rodziny Desire łączy w sobie szybkość i cechy charakterystyczne dla smartfonów klasy premium. Zachowuje jednocześnie niższą cenę przy najwyższym komforcie użytkowania zarezerwowaną dla tej kategorii sprzętowej  – powiedział Peter Chou, szef HTC.

Wysokie osiągi gwarantowane

Wyposażony w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,3GHz, HTC Desire 310 może sprostać każdemu wyzwaniu. Sprawdzi się zarówno jako urządzenie do szybkiego przeglądania stron internetowych, oglądania filmów i grania w gry. Wielozadaniowość oraz wyjątkowa wydajność stały się standardem również i w tym smartfonie.

 

HTC BlinkFeed: Wyświetlaj swoje ulubione treści bezpośrednio na ekranie głównym telefonu

Ekran główny HTC BlinkFeed, po raz pierwszy wprowadzony w modelu HTC One, od teraz jest dostępny również dla posiadaczy urządzenia HTC Desire 310. Mogą oni dostosować zawartość treści pochodzącej z różnych kanałów informacyjnych do swoich indywidualnych potrzeb. Aktualności wyświetlane na 4,5 calowym ekranie smartfona, przedstawiające najważniejsze informacje oraz aktywności znajomych z portali społecznościowych będą wyświetlane w wyraźny i przejrzysty sposób.

Dzięki obecności trybu offline, można przeglądać ulubione artykuły zachowane na później, wybrane spośród 20 tys. newsów, jakie codziennie dostarcza HTC BlinkFeed. Użytkownik będąc w zasięgu sieci WiFi, bez konieczności wykorzystywania transferu danych ma możliwość dodania do 120 artykułów do swojej listy lektur, aby mieć do nich dostęp później.

Funkcja Video Highlights: Twoje życie w ruchu

Z modelem HTC Desire 300 wszystkie zdjęcia i pliki wideo mogą być przekształcone w profesjonalnie wyglądające klipy wideo, pokazujące najlepsze ujęcia z wydarzenia. Smartfon z aparatem o rozdzielności 5Mpix daje możliwość wyboru zdjęć i umieszczenia ich w dowolnej kolejności oraz podłożenia ulubionej muzyki lub motywów dźwiękowych. Mając gotowy materiał można z łatwością dzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Dostępność

Nowy model HTC Desire 310 będzie dostępny w Polsce już w kwietniu 2014r. w cenie 569zł brutto.

Dodaj komentarz