Nowy ultrabook od Lenovo

Lenovo wprowadziło właśnie na Polski rynek swój najnowszy produkt – ThinkPad X1 Carbon. Jego cena jest bardzo wysoka – wynosi w zależności od sklepu od 7190 zł. Producent wyposażył sprzęt w nowoczesny procesor Intel Core i7, który gwarantuje maksymalnie wysoką obsługę działań związanych z obsługą HD i 3D, ponadto doskonale radzi sobie z wielozadaniowością i multimediami. Procesor tej klasy pozwala na szybsze, wydajniejsze i bardziej płynne działanie komputera – począwszy od edytowania filmów a skończywszy na grach zaawansowanych technicznie.

Wysokospecjalistyczna technologia Intel – Hyper – Threading pozwala każdemu z rdzeni procesora na obsługę dwóch zadań równocześnie. Przekłada się to oczywiście na jego 8 – wątkową bardzo inteligentną wielozadaniowość oraz bezkonfliktową obsługę kilku aplikacji na raz. Komputer posiada bardzo ciekawe rozwiązanie dotyczące wykorzystania jego mocy – tzn. sam reguluje swoje zapotrzebowanie. Nie wszystkie wykonywane zadania wymagają największej mocy, więc po co komputer ma ją tracić niepotrzebnie, skoro dzięki inteligentnemu mechanizmowi procesora może sam ją pobierać, gdy jest taka potrzeba.

pol_pl_Lenovo-ThinkPad-X1-Carbon-24660_2

Intel HD Graphics integruje w układzie scalonym funkcje obsługi grafiki i przetwarzania multimediów, gwarantując niesamowicie realny obraz i wysoki komfort gry. Z kolei technologia Intel Quick Sync Video – jedna z zainstalowanych funkcji graficznych daje możliwość konwersji materiałów video z procesorem, celem przyspieszenia edycji, nagrywania filmów i ich udostępniania. Komputer ma zainstalowany system Windows 8, który umożliwia pełną personalizację; uruchamia się bardzo szybko i łatwo. Pracuje stabilnie, zapewnia płynną i intuicyjną obsługę; można na nim zarówno pracować jak i używać go do zabawy. Sprzęt bardzo mile zaskoczy swego użytkownika dostępem do najważniejszych danych i informacji, pozwoli zaoszczędzić wiele czasu i wprowadzi do świata najnowszych technologii.

Dodaj komentarz