iiyama wprowadziła wielkoformatowy monitor LH5580S-

iiyama wprowadziła na polski rynek nowy 55’’ wielkoformatowy monitor. Urządzenie doskonale sprawdzi się w szeregu zastosowań Digital Signage. Dzięki przystosowaniu do pracy w pionie, poziomie i pozycji „face up”,  znakomicie można go wykorzystać w biurze, gdzie posłuży do prezentowania materiałów multimedialnych w czasie spotkań, lub w przestrzeni publicznej (sklepach, lotniskach, centrach handlowych) jako infoscreen.

Matryca AMVA3 gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów, szerokie kąty widzenia (poziomo/pionowo: 178°/ 178°; prawo/lewo: 89°/ 89°; góra/dół: 89°/ 89°) i  bardzo wysoki kontrast (4000 : 1 typowy). Na uwagę zasługuje krótki czas reakcji (6.5 ms), który zapewnia brak smużenia w wyświetlaniu dynamicznych treści. Monitor charakteryzuje rozdzielczość natywna Full HD 1080p. Obraz jest wyjątkowo ostry i dokładny nawet jeśli patrzymy na niego z boku, co jest szczególnie istotne w przypadku wykorzystania ekranu jako infoscreen lub do prezentacji treści reklamowych. iiyama LH5580S-B1 posiada wbudowany czujnik oświetlenia. Dzięki niemu monitor sam dopasowuje podświetlenie do panującego oświetlenia. To zarówno oszczędność pobieranej energii, jak i komfort dla patrzącego, który np. nie jest rażony zbyt jasnym obrazem w ciemnym pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów oraz specjalnych rozwiązań technologicznych LH5580S-B1 bez problemu może pracować w trybie 24/7, czyli całą dobę bez przerwy, co nie jest możliwe w przypadku standardowych ekranów, które wymagają wyłączania i chłodzenia, aby uchronić matrycę przed uszkodzeniem. Funkcje PIP i PBP pozwalają na jednoczesne wyświetlanie obrazów z różnych źródeł sygnału

Szeroki wachlarz wejść audio-wideo sprawia, że z łatwością podłączymy do niego wszystkie nowoczesne źródła obrazu. Panel wyposażono w cyfrowe wejścia sygnału DVI, HDMI, DisplayPort oraz analogowe VGA (D-Sub) i S-Video. Ekran wyposażono także w hub USB 2.0. Tzw. gniazdo opcji umożliwia łatwą integrację monitora z mini komputerami oraz innymi urządzeniami zgodnymi ze standardem OPS.

iiyama LH5580S-B1 posiada menu ekranowe w języku polskim. Można nim sterować za pomocą przycisków na obudowie lub dołączonym pilotem. Ekran zgodny jest z normą Energy Star.

Więcej informacji o produkcie pod adresem: http://www.iiyama.com/pl_pl/produkty/prolite-lh5580s-1/

Sugerowana cena detaliczna monitora iiyama LH5580S-B1 wynosi 11 999 złotych brutto.

Dodaj komentarz