Manta budzi! Nowa linia budzików i radiobudzików

Manta S.A. poinformowała właśnie o wprowadzeniu na polski rynek czterech nowych modeli budzików i radiobudzików elektronicznych. Urządzenia te nadal są poszukiwane i chętnie kupowane przez klientów, którzy przyzwyczaili się do tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań.

Wydaje się, że w dzisiejszych czasach upchanych po brzegi urządzeniami multifunkcjonalnymi (np. smartfony), zapewniającymi realizację zadań wypełnianych niegdyś przez wiele urządzeń (odtwarzacz muzyki, budzik, radio, aparat fotograficzny itd.), bezpowrotnie minął czas sprzętu, który służy tylko do spełniania jednego zadania. Jednak zainteresowanie klientów tego typu urządzeniami przeczy temu trendowi. Wiele osób przywiązuje niezwykłą wagę do prostoty obsługi oraz czytelności i wielkości wyświetlanych treści. Najnowsze budziki elektroniczne zaprezentowane przez firmę Manta S.A. mają właśnie sprostać takim oczekiwaniom.

Budziki MA403, MA404 oraz radiobudziki MA405, MA406 to proste i intuicyjne w obsłudze urządzenia bez zbędnych udziwnień i funkcji. Każdy z budzików wyróżnia duży i czytelny diodowy wyświetlacz LED, który bez względu na poziom oświetlenia pokazuje wyraźnie aktualną godzinę. Oczywiście wszystkie urządzenia udostępniają funkcję budzika oraz drzemki. Modele MA405 oraz MA406 mogą również służyć jako mini radia, które umilą ostatnie minuty przed snem lub tuż po przebudzeniu.

Dzięki możliwości podłączenia do gniazdka sieciowego użytkownicy budzików mogą też zapomnieć o uciążliwości ciągłego ładowania urządzeń. Natomiast w czasie pobytu na kempingu czy pod namiotem popularna i wydajna bateria 9V (dostępna oddzielnie) zapewni wystarczające zasilanie budzików.

*Sugerowana cena detaliczna:

MA403 49 zł brutto,

MA404 59 zł brutto,

MA405 69 zł brutto

MA406 79 zł brutto

Dodaj komentarz