Etui HTC Dot View z nowymi, inteligentnymi funkcjami

HTC uzupełnił swoje popularne etui Dot View – po raz pierwszy zaprezentowane wraz z modelem HTC One (M8) – o kolejną, inteligentną funkcję oferującą możliwość sprawdzenia czasu i pogody, a także odbierania powiadomień na temat przychodzących smsów, maili i połączeń.

Funkcja dostępna jest poprzez aktualizację aplikacji Dot View, którą ściągnąć można ze sklepu Google Play™. Aktualizacja Dot View zapewnia również możliwość personalizacji tła oraz inne opcje, które dodatkowo ułatwiają przeglądanie notyfikacji bez uprzedniego podświetlania ekranu.

Dzięki 18 domyślnym motywom oraz możliwości wyboru zdjęcia z galerii lub aparatu fotograficznego, użytkownicy mają szansę stworzyć własną, odzwierciedlającą nastrój, osobowość i styl, tapetę Dot View. Funkcja ponownego wybierania numeru może być aktywowana poprzez przesunięcie palcem do góry po etui, co zapewni również dostęp do trzech ostatnich połączeń. Natomiast przesunięcie palcem w lewo, bądź w prawo po urządzeniu umożliwi poruszanie się po powiadomieniach o mailach, smsach, poczcie głosowej i informacjach na temat połączeń.Możliwe jest również dostosowanie ustawień do indywidualnych preferencji, dzięki którym to sami użytkownicy będą  decydować czy chcą, aby wyświetlane były trzy ostatnie połączenia, czy może jednak wolą całkowicie pominąć zabezpieczenia i tym samym uzyskać szybszy dostęp do danych.

Dodaj komentarz