Epson wprowadza na rynek pierwszy przenośny projektor z funkcją łączności za pomocą kodów QR

Epson wprowadza na rynek pierwszy przenośny projektor biznesowy z funkcją łączności za pomocą kodów QR. Ta innowacyjna funkcja przenośnego projektora EB-W28 3LCD, mająca na celu usprawnienie współpracy i udostępniania zawartości zurządzeń inteligentnych, jest wyrazem dążeń firmy Epson do stworzenia najlepszego projektora interaktywnego.

„Funkcja iProjection sprawia, że za pomocą smartfonu czy tabletu można niesłychanie łatwo połączyć się z projektorem EB-W28. Po pobraniu aplikacji Epson iProjection wystarczy jedynie zeskanować urządzeniem kod QR wyświetlany przez ten projektor. Udostępnienie szerszej publiczności tego, co widzisz na urządzeniu inteligentnym, nigdy nie było prostsze” — mówi Szymon Dej, VI Business Account Manager w polskim oddziale Epson Europe.

Łączność za pomocą kodów QR to tylko jedna z funkcji, które zapewniają, elastyczność i łatwość nawiązania połączenia z EB-W28. Wejście HDMI jest zgodne ze standardem MHL czyli umożliwia połączenie projektora ze smartfonem czy tabletem za pomocą kabla. Nowy model oferuje wysokiej jakości obraz oraz elastyczne możliwości ustawienia dzięki korekcji geometrii obrazu i zoomowi optycznemu, co pozwala tworzyć imponujące prezentacje biznesowe. Podczas spotkań można skorzystać z funkcji dzielenia ekranu, aby w prosty sposób robić porównania obrazów wyświetlanych z dwóch źródeł. Aktualizacje oprogramowania układowego oraz funkcje kopiowania menu OSD (On Screen Display) zmniejszają liczbę przestojów i upraszczają instalację wielu projektorów. Wyróżniający się rozdzielczością WXGA, współczynnikiem kontrastu 10 000:1 oraz jasnością 3000 lumenów model EB-W28 wykorzystuje technologię 3LCD, która gwarantuje jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego oraz trzykrotnie jaśniejsze kolory niż najlepsze projektory innych firm[1].

Zaprojektowany przede wszystkim do użytku w małych biurach i w niewielkich firmach projektor EB-W28 jest na tyle lekki, że można go szybko i łatwo przenosić między salami konferencyjnymi. Do urządzenia dołączone jest oprogramowanie Epson Network Projection, przeznaczone do udostępniania niestandardowych ustawień grupie projektorów, oraz Multi-PC Projection, służące do moderacji i udostępniania zawartości przez maksymalnie 50 użytkowników.

Model EB-W28 trafi do sprzedaży we wrześniu w sugerowanej cenie detalicznej 2700 zł

Najważniejsze cechy:

  • Rozdzielczość WXGA
  • funkcja kodów QR iProjection
  • Jasność 3000 lumenów oraz jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego
  • Współczynnik kontrastu 10 000:1
  • Technologia 3LCD
  • Wejście HDMI zgodne ze standardem MHL
  • Dzielenie obrazu i oprogramowanie Multi-PC Projection

 

 

Dodaj komentarz