TRANSCEND MP710: odtwarzacz MP3 dla aktywnych z licznikiem kroków i trybem fitness

Firma TRANSCEND wprowadza na rynek odtwarzaczy MP3 nowy model MP710. Wyposażone w tryb fitness oraz licznik kroków oparty na czujniku wstrząsów urządzenie pomaga śledzić postępy w spalaniu kalorii przy akompaniamencie ulubionej muzyki bądź audycjach wybranej stacji radiowej.

Tryb fitness oraz licznik kroków

Korzystając z licznych możliwości konfiguracji trybu fitness użytkownik może zaprogramować już przed rozpoczęciem ćwiczeń liczbę kalorii, jakie chce spalić, czas trwania ćwiczeń czy dystans do przejścia lub przebiegnięcia. Postęp będzie monitorowany przez aplikację, która dodatkowo powiadomi użytkownika o osiągnięciu wyznaczonych celów. Oparty na akcelerometrze (G-sensor) licznik kroków pozwala również na ustawienie ich docelowej liczby, jaką chce osiągnąć posiadacz odtwarzacza w danej serii ćwiczeń.

Opcje nagrywania

TRANSCEND MP710 oferuje liczne możliwości rejestrowania dźwięku. Wyposażony jest w dyktafon, możliwość nagrywania przez wejście liniowe oraz funkcję planowanego nagrywania z radia FM do 28 godzin materiału. Funkcja powtarzania A-B przyda się podczas nauki języków obcych czy ponownego odsłuchiwania nagrań z wykładów czy spotkań biznesowych.

Wygoda użytkowania

Praktyczny zestaw słuchawkowy odtwarzacza TRANSCEND MP710 zawiera giętki ergonomiczny uchwyt, pozwalający na wygodne zamocowanie słuchawek na uchu, dzięki czemu nie będą one spadać w czasie intensywnego ruchu. Dzięki lekkiej konstrukcji oraz małym wymiarom odtwarzacz zmieści się w każdej kieszeni. Bateria urządzenia pozwala na odtwarzanie dźwięku przez 42 godziny, a pamięć 8GB może przechować około 2000 utworów standardowej długości. Odtwarzacz wyposażony jest w kolorowy ekran TFT o przekątnej 2 cale.

 

Cena

Sugerowana cena brutto odtwarzacza TRANSCEND MP710 wynosi 199 zł.

 

Gwarancja
Odtwarzacz MP710 objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

 

Specyfikacja

 

Model MP710
Waga [g] 39
Wymiary [mm] 88 x 44,3 x 10
Pojemność 8GB
Obsługiwane formaty MP3, WMA, WAV
Format nagrywania PCM (WAV)
Stosunek sygnału do szumu (SNR) ≥ 90db
Typ wyświetlacza TFT
Rozdzielczość wyświetlacza 240 x 320
Inne – wbudowany mikrofon, radio FM, akcelerometr

Dodaj komentarz