Podkładka pod myszkę Tesoro Ancile

Tesoro Technology wprowadził na polski rynek nowy model podkładki pod mysz Tesoro Ancile. Wyjątkowe rozwiązania zastosowane w tym modelu znajdą uznanie zarówno wśród wymagających graczy, jak i wszystkich innych użytkowników komputerów, którzy cenią sobie pełną swobodę ruchu oraz wygodę użytkowania.

Przewaga na wyciągnięcie ręki
Ancile wywodzi swoją nazwę od rzymskiej tarczy, która według mitu miała zapewnić starożytnemu Rzymowi panowanie nad światem tak długo, jak długo znajdowała się w posiadaniu cesarstwa. W myśl tej samej zasady, każdy gracz, który posiadać będzie wyjątkową podkładkę Tesoro, zdobędzie niepowtarzalną przewagę nad swoimi przeciwnikami. Przewagę, która przyniesie mu niejedno zwycięstwo, zwłaszcza w grach wymagających szybkiego reagowania oraz nieskrępowanych ruchów myszką.

Ancile Banner

Komfort użytkowania
Podkładka została wykonana z jednolitego materiału, który zapobiegnie wszelkiemu strzępieniu czy pruciu. Mikroteksturowana powierzchnia umożliwi wykonywanie niepowtarzalnie płynnych ślizgów myszki. Zastosowanie technologii Reflective Surface zapewni precyzyjne odbicie wiązki lasera, a sama podkładka sprawdzi się zarówno przy myszkach laserowych, jak i optycznych. Spodnia warstwa została wykończona gumą antypoślizgową zapobiegającą przypadkowym przesunięciom na biurku. Dopracowana w najdrobniejszym szczególe podkładka Tesoro Ancile to obietnica osiągnięcia największej możliwej płynności ruchu przy minimalnym tarciu, co z kolei pozwoli użytkownikom na wzniesienie się na nowy pułap wygody w rozgrywce.

Design Tesoro
Podkładka została wykonana z jednolitego, twardego tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Cechuje ją charakterystyczny design Tesoro oraz wytłoczone logo firmy, wtapiające się w powierzchnię Ancile. Podkładka ma wymiary 340x250mm.

Specyfikacja produktu
• Nowoczesny design i precyzyjne wykończenie
• Jednolita budowa podkładki
• Mikroteksturowana powierzchnia zapobiegająca tarciu
• Technologia Reflective Surface precyzyjnie odbijająca wiązkę laserową
• Wymiary 340x250mm

Dostępność i cena
Podkładka Tesoro Ancile jest już dostępna w Polsce w sklepie internetowym Tesoro Poland pod adresem http://tesorotec.pl oraz w wybranych sklepach (Komputronik, Agito, Procpu, Hard PC, Merlin i inne). Sugerowana cena detaliczna: 129 PLN.

Dodaj komentarz