ARCHOS VR Glasses – wirtualna rzeczywistość w mobilnej formie

Firma ARCHOS wprowadziła do oferty okulary ARCHOS VR Glasses, które umożliwią użytkownikom smartfonów przeniesienie się do świata wirtualnej rzeczywistości. VR Glasses kompatybilne są ze wszystkimi smartfonami z systemem operacyjnym Android, Windows Phone i iOS. Okulary obsługują wszystkie aplikacje wykorzystujące technologię Virtual Reality, a uaktualniony odtwarzacz ARCHOS Video Player pozwala na oglądanie wideo w stereoskopowym trybie 3D.

VR Glasses

Okulary wirtualnej rzeczywistości umożliwią użytkownikom:

• Przeniesienie się do świata wirtualnej rozrywki, który stanie się jeszcze łatwiej dostępny dzięki premierowemu bezprzewodowemu kontrolerowi do gier marki ARCHOS
• Oglądanie wideo 3D
• Realistyczne doznania np. latania
• Wrażenie przenoszenia się w oglądane na smartfonie miejsca

ARCHOS VR Glasses obsługują wszystkie aplikacje wykorzystujące technologię Virtual Reality, a uaktualniony odtwarzacz ARCHOS Video Player pozwala na oglądanie wideo w stereoskopowym trybie 3D. Okulary charakteryzują się lekkością i solidnym wykończeniem. Najlepsze efekty zapewniają 5-calowe smartfony z obrazem w jakości HD, czterordzeniowym procesorem (lub lepszym) i czujnikami ruchu takimi jak akcelerometr i żyroskop.

ARCHOS VR Glasses dostępne będą na rynku od listopada w sugerowanej cenie detalicznej 119 zł.

Dodaj komentarz