Cztery miliony pobrań aplikacji WD MyCloud

WD poinformowała dziś, że aplikacje mobilne WD My Cloud pobrano już ponad 4 miliony razy[1]. Za pomocą tego oprogramowania użytkownicy mogą nawiązać zdalne połączenie z własnymi chmurami osobistymi My Cloud, aby wyświetlać zdjęcia, strumieniować filmy i korzystać ze swoich plików z dowolnego miejsca za pomocą smartfonów i tabletów. W celu zwiększenia wygody użytkowania swoich produktów, firma WD opublikowała dziś wersję 1.5 systemu operacyjnego WD My Cloud, który obejmuje oprogramowanie wewnętrznego dla dysków serii WD My Cloud oraz aplikacji mobilnej o tej samej nazwie.

W systemie operacyjnym WD My Cloud w wersji 1.5 wprowadzono nowe funkcje przeglądania, wyświetlania i wyszukiwania plików multimedialnych. Bezpłatne uaktualnienie jest dostępne dla pełnej gamy produktów My Cloud, w tym dysków My Cloud, My Cloud Mirror, My Cloud EX2 i My Cloud EX4.

„Firma WD zdaje sobie sprawę, że organizowanie i sprawowanie kontroli nad bezmiarem plików muzycznych, filmów, zdjęć oraz innych cyfrowych danych przechowywanych na wszystkich naszych komputerach i urządzeniach mobilnych to niełatwe zadanie”, podkreśla Jim Welsh, wicedyrektor generalny grup ds. rozwiązań magazynowych marki WD i sprzedaży ogólnoświatowej. „Ponad 4 miliony pobrań aplikacji WD My Cloud to dowód, że nasze oprogramowanie jest niezmiernie przydatne naszym klientom. W efekcie kontynuujemy misję systemu WD My Cloud polegającą na uproszczeniu i zaprowadzeniu ładu w cyfrowym chaosie, który powstaje wraz ze wzrostem liczby posiadanych plików cyfrowych”.

Posiadacze dysków My Cloud zyskują dostęp do ulubionych materiałów cyfrowych w każdym miejscu i czasie, za pomocą wielokrotnie nagradzanej aplikacji mobilnej WD My Cloud® dostępnej na urządzenia z systemami operacyjnymi iOS® oraz Android™. W ramach uaktualnienia systemu operacyjnego WD My Cloud do wersji 1.5 wprowadzono funkcję Media View, która znacznie usprawnia wyświetlanie oraz wyszukiwanie zdjęć, muzyki i filmów. Aplikacja WD My Cloud łączy całą chmurową przestrzeń magazynową użytkownika w jednym miejscu obsługiwanym za pomocą jednolitego interfejsu, zapewniając dostęp do zawartości przechowywanych w chmurze osobistej oraz w chmurowych serwisach magazynowych, takich jak Dropbox™, OneDrive™ czy Google Drive™.

System operacyjny WD My Cloud w wersji 1.5 naprawia także lukę w zabezpieczeniach powłoki bash (Shellshock) serwerów dostępu zdalnego WD uwierzytelniających dostęp do urządzeń My Cloud.

Ceny i dostępność

Aplikację mobilną My Cloud można pobrać za darmo ze sklepów App StoreSM i Google Play™. Produkty My Cloud są dostępne u wybranych sprzedawców na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym pod adresem wdstore.com.

 

Dodaj komentarz