Epson na RetailShow 2014: przenośne drukarki POS i wielkoformatowe drukarki do plakatów

Epson TM-P20 to zasilana z akumulatorów, przenośna termiczna drukarka POS drukująca bezprzewodowo (Bluetooth, WiFi) bezpośrednio z urządzeń przenośnych bez instalacji jakichkolwiek sterowników. Drukarka rozpoznaje komendy XML. Szybkość druku do 100 mm/s, 46 godzin pracy z akumulatora w trybie Bluetooth i 14 godzin – WiFi. Druk na rolce termicznej  o szerokości 57 mm i maksymalnej średnicy 51 mm. Może drukować kody kreskowe i QR.

Epson TM-P80 to akumulatorowa, przenośna termiczna drukarka POS drukująca na papierze w rolce o szerokości 80 mm i maksymalnej średnicy 51 mm. Bezprzewodowa komunikacja (Bluetooth, WiFi) umożliwia druk bezpośrednio z urządzeń przenośnych bez instalacji jakichkolwiek sterowników. TM-P80 może drukować kody kreskowe i QR. Drukarka rozpoznaje komendy XML. Szybkość druku do 100 mm/s, 40 godzin pracy z akumulatora w trybie Bluetooth i 20 godzin – WiFi.

Epson TM-C3500 –  to prosta w obsłudze, niewielka 4-kolorowa drukarka atramentowa do etykiet. Druk z szybkością do 103 mm/s na różnych rodzajach nośników o szerokości od 30 do 112 mm. Pigmentowy atrament zapewnia praktycznie natychmiastowe schnięcie wydrukowanej etykiety i jej całkowitą wodoodporność. Standardowe złącza USB 2.0 typ A i Ethernet 100 Base-TX/10 Base-TX.

Tegoroczna premiera – SureColor SC-T5200D MFP – pierwsza wielkoformatowa drukarka Epson ze zintegrowanym 36-calowym skanerem. Jest to 5-kolorowa drukarka atramentowa (Cyan, Magenta, Yellow, Black Matte i Photo Black) przeznaczona do wydajnego i ekonomicznego druku grafik, plakatów, projektów i wizualizacji, materiałów promocyjnych. Najnowszej generacji głowica Epson PrecisionCore™ TFP umożliwia druk w rozdzielczości 2880×1440 w technologii zmiennej wielkości kropli atramentu od 3,5 piko litra. Drukować można na nośnikach o grubości 0,8-1,3 mm. Urządzenie wyposażone jest w dwie rolki podające, które automatycznie się przełączają.

Dodaj komentarz