ZTE Blade VEC 4G w barwach Orange

ZTE, producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz innowacyjnych technologii telekomunikacyjnych, wprowadza na polski rynek nowoczesny smartfon „Orange Rono”. Telefon jest już dostępny we Francji, a w Polsce został wprowadzony do sprzedaży w sieci Orange w bardzo przystępnych cenach.

Ultra cienki, wyróżniający się wysokimi parametrami smartfon Orange Rono jest jednym z najnowocześniejszych produktów firmy ZTE. Jest to połączenie nowoczesnego designu
z technologią na miarę XXI wieku. Technologia LTE, 5 calowy ekran o rozdzielczości 720×1280 px ułatwią nawigację i udostępnią zdjęcia oraz filmy w jakości HD.

Orange Rono, to nie tylko technologia i design. Model ten charakteryzuje się wysokimi parametrami w bardzo przystępnej cenie! W ofercie Orange jest dostępny już od 1zł w planach taryfowych: za 59,98 zł.

Smartfon Orange Rono, jak jego odpowiednik ZTE Blade VEC 4G, wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz oraz moduł LTE. Model funkcjonuje w oparciu o system operacyjny Android KitKat 4.4. Ponadto dysponuje systemem dolby sound. Bateria o mocy 2300 mAh gwarantuje długi czas pracy urządzenia.

Najważniejsze parametry modelu ZTE Orange Rono:

– wymiary: 142,3 mm x 70,4 mm x 7,8 mm;

– procesor: czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon, 1.2 GHz;

– wyświetlacz: 5-calowy HD (720×1280 pikseli);

– system operacyjny: Android 4.4.2;

– główna kamera 8 Mpix (AF, flesz);

– przednia kamera: 1 Mpix;

– bateria: 2300mAh;

– transmisja danych: 3G, 4G;

– pamięci operacyjna: 1 GB;

– wbudowana pamięć: 16 GB;

– inne funkcje: GPS, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, mobile hotspot, WiFi.

Dodaj komentarz