QUANTUM 450 LTE – pierwszy sprinter z 4G/LTE

Internet w urządzeniach GOCLEVER przyspiesza! Quantum 450 LTE to pierwsza propozycja marki wyposażona w obsługę sieci LTE. Niekwestionowanym atutem nowego modelu jest również 64-bitowy, 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410. Goclever Quantum 450 LTE z ekranem IPS LCD 4,5” pracuje pod kontrolą najnowszej wersji systemu Google Android KitKat (wersja 4.4.4). Czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 (obecny w topowych modelach smartfonów) taktowany zegarem 1,2 GHz gwarantuje niesamowitą prędkość i niezwykle wysoką wydajność.

Klasycznie czarny 450 LTE to najsmuklejszy smartfon w linii Quantum – ma zaledwie 8,9 mm grubości i waży 134 g. Wysoką moc obliczeniową tego urządzenia zapewnia kombinacja 64-bitowego procesora i 1 GB pamięci RAM. Przeznaczone na dane 8 GB można rozbudować o 32 GB za pomocą karty miscroSD HC.

Dotykowy ekran w rozdzielczości 854×480 pikseli oraz układ graficzny Adreno 306 odpowiadają za multimedialne oblicze Quantum 450 LTE. Zamontowany z przodu głośnik zapewnia bogaty i wyraźny dźwięk, również gdy smartfon spoczywa na blacie stołu. Nowym rozwiązaniem zastosowanym w tym modelu jest czujnik gestu – smart gesture, który pozwala na bezdotykowe sterowanie pulpitem – funkcja bardzo pożyteczna zwłaszcza w okresie zimowym. Umożliwia ona przesuwanie ekranów pulpitu ruchem palca „w powietrzu”, bez konieczności zdejmowania rękawiczki.

Funkcje multimedialne GOCLEVER Quantum 450 LTE wspierają preinstalowane odtwarzacze oraz dwa wbudowane aparaty (przedni 0,3 MP, tylni 5 MP z autofokusem). Urządzenie wyposażono w moduł łączności Bluetooth 4.0 oraz GPS+GLONASS, co w połączeniu z prezentem w postaci offline’owych map Europy (dzięki darmowej aplikacji Goclever Maps dostępnej w GooglePlay) jest nie lada gratką dla turystów i kierowców. Smartfon jest również wyposażony w G-sensor, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła, latarkę, tuner radiowy, złącze USB, wejście słuchawkowe oraz złącza na dwie karty SIM (jedno dedykowane 4G).

Jak wszystkie smartfony linii QUANTUM – również model 450 LTE, dzięki aplikacji OTA, pobiera z sieci automatycznie aktualizacje.

GOCLEVER Quantum 450 LTE jest już dostępny w przedsprzedaży w sklepie internetowym X-KOM. Premierową cenę sprzętu ustalono na 499 zł. Quantum 450 LTE, jak wszystkie urządzenia polskiego producenta, jest objęty 24-miesięczną gwarancją, w tym 12 miesięcy w wygodnym systemie door-to-door.

Dodaj komentarz