Nowy tablet Lark Ultimate 7i WIN z systemem Windows 8.1 już w sprzedaży

Firma Lark Europe S.A. wprowadziła właśnie do sprzedaży nowy tablet o oznaczeniu Ultimate 7i WIN. Wysokiej jakości wykonanie, mocne podzespoły i system Windows 8.1 na pokładzie sprawiają, że to doskonały kandydat na pierwszy tablet dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z takimi urządzeniami. Ultimate 7i WIN posiada 7” wysokokontrastowy ekran IPS o rozdzielczości 1024×600 pikseli, gwarantujący dobre odwzorowanie barw, ostrość krawędzi i dynamiczne odświeżanie. Cechy te najbardziej docenią osoby, dla których oglądanie filmów i zdjęć oraz granie w gry jest jedną z kluczowych funkcji tabletu, ale i zwykli użytkownicy szybko zauważą, iż nawet zwykłe przeglądanie Internetu jest dzięki temu znacznie bardziej komfortowe.

Najnowszy produkt firmy Lark wyposażony został w czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735G oraz 1GB pamięci RAM. Ta mocna i sprawdzona już wielokrotnie konfiguracja zapewnia płynność działania podczas korzystania z wielu aplikacji równolegle i najbardziej wymagających gier, bez przycinania i zawieszania się.

Zainstalowany system Windows 8.1 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które przez całe życie korzystały z komputerów domowych i nie chcą od nowa uczyć się systemów mobilnych. Jest on wydajny, intuicyjny i bardzo rozbudowany, a dzięki możliwości synchronizacji z kontem Microsoft oraz PCtem, kopiowanie plików multimedialnych, instalowanie aplikacji czy przygotowywanie kopii zapasowych staje się czynnością tak banalną, iż poradzą z nią sobie nawet najmniej zaawansowani adepci informatyki.

Użytkownicy poszukujący bardziej rozbudowanych funkcji docenią wbudowane złącze HDMI, dzięki którym treści z tabletu można wyświetlać na telewizorach i rzutnikach. To jednak nie koniec bogatego wyposażenia, gdyż na pokładzie są jeszcze dwie kamery (przód 0,3mpx i tył 2mpx) oraz nowoczesny moduł Bluetooth. Dzięki niemu możliwa jest bezprzewodowa i bezpłatna transmisja danych pomiędzy urządzeniami, oraz parowanie z zestawami słuchawkowymi, przenośnymi głośnikami czy systemami HiFi.

Tablet posiada wbudowane 16 GB pamięci flash, co wystarczy na zgromadzenie tysięcy zdjęć, piosenek i innych plików multimedialnych, które od tej pory zawsze będziemy mieć przy sobie. Użytkownicy pracujący na dokumentach z pewnością docenią też fakt, iż integralną częścią tego systemu jest roczna, bezpłatna subskrypcja programu Office 365 Personal zapewnia dostęp do takich aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook.

Ultimate 7i WIN zasila litowo-polimerowa bateria o pojemności 3100 mAh, która zapewni tabletowi do 8 godzin nieprzerwanego działania, czyli w sam raz na cały dzień intensywnej pracy, bez względu na miejsce, w którym się znajdziemy.

Cena detaliczna (brutto): 349 zł

 

Specyfikacja techniczna:

– Ekran 7 cali IPS 1024×600 pikseli

– System operacyjny: Windows 8.1

– Procesor: Quad Core Intel Atom

– RAM: 1 GB

– 2 kamery: przód 0,3Mpx, tył 2Mpx

– Wi-Fi: IEEE 802.11 B/G/N

– Złącze HDMI

– Port USB

– Pojemność pamięci flash 16 GB

– Wbudowany modem 3G: tak

– Bluetooth: Tak

– Pojemność akumulatora: 3100 mAh

– Wbudowane głośniki: 1

– Waga: 250 g

– Wymiary 188×107,5×10,3 mm

Dodaj komentarz