WD My Passport X to 2 TB dodatkowej pamięci dla Xbox One

WD zaprezentował nowy przenośny dysk dla graczy – My Passport X. Po podłączeniu do Xbox One lub komputera PC, dysk ten zapewnia dodatkową przestrzeń dyskową, tak bardzo potrzebną wszystkim graczom. W przypadku konsoli Xbox One pozwala to na zapisanie na konsoli nawet 50 gier, eliminując tym samym konieczność kasowania poprzednio zakupionych tytułów (aby usunąć komunikat „pamięć zapełniona”). Dodatkową zaletą dysku My Passport X jest możliwość zabrania wszystkich zapisanych gier do kolegi i uruchomienia ich na jego konsoli, bez konieczności ponownego pobierania plików.

“Rozmiary plików z grami wciąż rosną, obecnie osiągają 36 GB a nawet więcej, i przewiduje się, że nadal będą rosły” – podkreśla Tony Tate, dyrektor ds. rozwiązań magazynowania materiałów cyfrowych w firmie WD. „Gracze konsolowi są w stanie zgromadzić zaledwie ok. 10 gier na realnie dostępnych 365 GB (z 500 GB pamięci dysku zamontowanego w urządzeniu). My Passport X oferuje szybki i łatwy sposób na zwiększenie tej przestrzeni, co umożliwia rozbudowę całej biblioteki, dostępnej także poza domem.”

Szybki interfejs USB 3.0 umożliwia dostęp do plików zapisanych na My Pasport X z dużą szybkością – co ważne, nie jest wymagane dodatkowe źródło zasilania. Jego stylowa i kompaktowa obudowa została skonstruowana tak, aby dysk był także trwały i odporny na wstrząsy, a także zapewniał lata niezawodnej pracy. Instalacja napędu zajmuje tylko kilka chwil – wystarczy go podłączyć i wykonać kilka prostych instrukcji wyświetlanych na ekranie i można się już cieszyć większą pojemnością do ochrony i gromadzenia swoich gier i innych plików.

Ceny i dostępność

Przenośny dysk My Passport X o pojemności 2 TB jest już dostępny w wybranych sklepach na terenie kraju w sugerowanej cenie detalicznej 499 zł. Jest objęty 2-letnią ochroną gwarancyjną producenta.

 

Dodaj komentarz