4 nowe modele budżetowej serii Goclever Quantum na nowy sezon

Nowe propozycje Goclever na nadchodzący sezon to tablety przeznaczone do codziennego użytku, które znajdą odbiorców wśród mniej zaawansowanych użytkowników, zwolenników prostych rozwiązań na każdą kieszeń, a także „szkolniaków”. Cztery nowe modele tabletów GOCLEVER to urządzenia pracujące w oparciu o popularny system Android 4.4 KitKat, wyposażony w idealnie dopasowany do specyfiki takich urządzeń interfejs oraz dostęp do setek tysięcy płatnych i darmowych aplikacji z serwisu Google Play.

Dzięki nim tablet może być idealnym narzędziem zarówno do pracy, jak i rozrywki – tworzenia dokumentów, czytania książek i magazynów, surfowania w sieci, korzystania ze Skype’a, map, oglądania filmów, odtwarzania muzyki czy grania. W nowych tabletach GOCLEVER, wszystkie te treści wyświetlane są w rozdzielczości 1024×600 pikseli na ekranach z pojemnościowym multidotykiem o przekątnych 10,1” (Quantum 1010 Mobile, Quantum 1010 Lite) oraz 7” (Quantum 2 700 i Quantum 700N Lite).

Co wyróżnia poszczególne modele?

Quantum 1010 Mobile to tablet wyposażony w modem 3G (z czytnikiem kart Dual Sim), odbiornik GPS oraz moduł Bluetooth, co czyni go najbardziej mobilnym spośród nowych budżetowych urządzeń Goclever. Drugi z 10-calowców, Quantum 1010 Lite, to propozycja dla tych, którym zależy na urządzeniu o dużym ekranie, a nie chcą nadwyrężać budżetu. Czterordzeniowy procesor i akumulator o pojemności 5000 mAh zapewniają do 5 godzin zabawy przy włączonym WiFi.

Quantum 2 700 jest podstawowym tabletem dla tych, którzy cenią niebanalne wzornictwo. Do podstawowych cech tego 7-calowego, ważącego zaledwie 270 g urządzenia należy czterordzeniowy procesor, 8 GB pamięci flash i pakiet podstawowych aplikacji od Google’a. Ostatnia z propozycji, Quantum 700N Lite, to także 7-calowy, lekki tablet zapewniający dodatkowo łączność Bluetooth oraz GPS. Urządzenie napędzane czterordzeniowym procesorem MediaTek z zegarem 1,3 GHz posłuży jako wierny kompan w podróży, pozwoli również na 4 godziny pracy lub zabawy online.

Urządzenia dostępne są w kolorze czarnym.

 

Pełną specyfikację tabletów Goclever znaleźć można na: http://www.goclever.com/pl/produkty,c1/tablety,c5/

Wszystkie cztery urządzenia dostępne będą w sklepach internetowych: X-KOM, Komputronik oraz Tanio.net w poniższych cenach:

Quantum 1010 Mobile – 399 zł

Quantum 1010 Lite – 339 zł

Quantum 700N Lite – 209 zł

Quantum 2 700 – 199 zł

Dodaj komentarz