TRANSCEND: szybkie i wytrzymałe karty pamięci do nagrywania w 4K

Firma Transcend informuje o wprowadzeniu do oferty karty pamięci SDHC/SDXC UHS-II U3, oferującej wysoką wydajność zapisu. Karty zbudowane są w oparciu o pamięć MLC, dzięki czemu sprawdzą się w profesjonalnych aparatach i kamerach rejestrujących obraz w jakości 4K. Nowe karty marki Transcend łączą w sobie standard UHS-II z trzecią klasą szybkości. Prędkość odczytu, jaką oferują karty, wynosi do 285 MB/s, a zapisu – do 180 MB/s. Do odczytania danych użytkownicy mogą skorzystać z wielofunkcyjnego czytnika kart Transcend RDF9, który obsługuje karty w standardzie UHS-II.

SDHC/SDXC UHS-II U3 zapewniają operatorom profesjonalnych aparatów i kamer, robiących zdjęcia w RAW i JPG oraz nagrywających obrazy w jakości Full HD, 4K i 3D, płynne odtwarzanie materiału i przestrzeń na przechowywanie plików.

Wbudowane chipy NAND MLC Flash zapewniają kartom SDHC U3/SDXC UHS-II wysoką trwałość, dzięki czemu pozwolą na przechowywanie plików przez długi czas. Ponadto karty kompatybilne są również z mniej zaawansowanymi urządzeniami, które obsługują standard UHS-I oraz tradycyjne karty SD.

Karty TRANSCEND UHS-II U3 przystosowane zostały do pracy w temperaturach od -25°C do 85°C. Są odporne na wodę, wyładowania elektrostatyczne, promieniowanie rentgenowskie oraz na uderzenia.
Dodatkowo, wyposażone zostały w system ECC, który zapewnia automatyczną korekcję błędów, jakie mogą pojawić się w trakcie transferu danych.

W razie utraty zgromadzonych danych – zdjęć, dokumentów czy plików wideo, pomocne będzie dedykowane oprogramowanie producenta – TRANSCEND RecoverX. Oprócz odzyskiwania danych, oprogramowanie oferuje również opcje zabezpieczania danych oraz formatowania nośnika.

Pojemność i gwarancja

Karty SDHC/SDXC UHS-II U3 są dostępne w wersjach pojemnościowych 32GB i
64GB. Sugerowane ceny detaliczne kart wynoszą odpowiednio 179 zł i 309 zł.
Nośniki są objęte dożywotnią gwarancją producenta.


Specyfikacja:

 

Model SDHC/SDXC UHS-II U3
Typ pamięci flash MLC
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 32mm x 24mm x 2,1mm
Waga 2g
Maksymalna szybkość transferu danych Odczyt do 285 MB/s

Zapis do 180 MB/s

Napięcie 2,7V-3,6V
Temperatura pracy -25°C – 85°C
Dostępne pojemności 32GB, 64GB
Gwarancja

dożywotnia

Dodaj komentarz