Lekkie i kolorowe słuchawki HP MIC

Firma Maxell, od lat znana z produkcji kaset magnetofonowych, a obecnie specjalizująca się w dostarczaniu produktów z segmentu consumer electronics, prezentuje nauszne słuchawki HP MIC. Sercem słuchawek są 30mm, neodymowe głośniki, charakteryzujące się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 10Hz a 20kHz oraz czułością na poziomie 105dB.

Model wyróżnia się eleganckim i nowoczesnym wzornictwem. Słuchawki mają płynnie poruszające się nauszniki, które bardzo dobrze przylegają do ucha, co zapewnia użytkownikowi duży komfort podczas słuchania muzyki.

Kabel o długości 120cm, wyposażony został w mikrofon oraz mikro-panel sterujący, który umożliwia odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych.

Maxell HP MIC są kompatybilne z HTC, Blackberry, iPhone, LG i Motorola oraz innymi smartfonami na rynku. Dodatkowa przejściówka dla produktów marki Samsung, Nokia i Sony dołączona jest do zestawu.

Model dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, czarno-czerwonej, czarno-niebieskiej oraz czarno-żółtej.

Cena: 89 zł

Specyfikacja

Impedancja:               32ohms +-10%
Magnes:                     Neodymowy
Głośniki:                      30mm
Czułość:                      105dB +/- 3dB (1kHz)
Pasmo przenoszenia:  10Hz – 20kHz
Wtyczka:                     3.5mm
Długość kabla:                        1.2m
Waga:                         300g

Dodaj komentarz