Gamingowy super-laptop Razer Blade trafi do Europy przed końcem roku

Razer w przyszłym miesiącu rozpocznie europejską sprzedaż wielokrotnie nagradzanej linii laptopów Razer Blade. Jako pierwszy do sprzedaży trafi 14-calowy model, który w internetowym sklepie Razer będzie dostępny już od 10. grudnia. Blade to laptop cieszący się uznaniem zarówno graczy i mediów – w tym roku otrzymał od Gizmodo tytuł „Najlepszego uniwersalnego cienkiego laptopa gamingowego” i został wyróżniony przez redakcje PC Magazine, Laptop Magazine oraz Reviewed.com. Nowy Razer Blade w wersji 256 GB QHD+ przykuwa wzrok podświetlaną klawiaturą z nordyckim układem klawiszy i funkcją anti-ghosting. W Europie do sprzedaży trafią również laptopy Razer Blade z typowym dla polskich użytkowników amerykańskim układem klawiatury, w wersji z pamięcią 256 GB, 512 GB i ekranem klasy QHD+ oraz 256 GB full-HD.

“Od momentu kiedy trzy lata temu wypuściliśmy na rynek laptopy Razer Blade, do pracy napędzała nas chęć zaspokojenia rosnącego w Europie zapotrzebowania na wyjątkowo cienkiego, wydajnego i przenośnego laptopa dla graczy.” ̶ komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Dlatego też z wielką radością możemy ogłosić, że jesteśmy gotowi już w 2016 roku zaoferować Europie wysokowydajne systemy gamingowe z zestawem funkcji i wsparciem produktowym, którego gracze chcą, potrzebują i na który zasługują.”

„Szczególnie cieszy nas fakt, że sprzedaż serii Blade w Europie rozpoczniemy od krajów nordyckich, niezwykłego gamingowego centrum o imponującej historii. Obecnie pracujemy nad stworzeniem układów klawiatur dla reszty Europy, aby jak najszybciej spełnić oczekiwania pozostałych graczy. Ponadto stale prowadzimy rozmowy z dystrybutorami i sprzedawcami na temat wprowadzenia naszych produktów do sprzedaży już w następnym roku. Na tę chwilę możemy z wielką przyjemnością zaoferować europejskim graczom najnowszą generację laptopów Blade w zestawie z adapterem zasilania, a także pełne wsparcie i pomoc w ustawieniu funkcji językowych systemu operacyjnego użytkownika.” ̶ dodaje Marco Chillon, dyrektor generalny Razer Europe.

Dodaj komentarz