Nowe, drapieżne oblicze iiyama: linia monitorów G-MASTER

Wiodący producent high-endowych monitorów o szerokiej gamie zastosowań wprowadza na rynek nowa linię G-MASTER. Tym razem japońscy inżynierowie postawili przed sobą zadanie specjalne: stworzenie produktów, które staną się synonimem jakości i szybkości dla szczególnej grupy konsumentów elektroniki użytkowej – dla graczy. Nowe modele monitorów serii G-MASTER to urządzenia tak bardzo zanurzone w świecie gamingu, że ich nazwy nie mogły się obyć bez kryptonimów brzmiących, jakby wyjęto je z samego serca emocjonującej rozgrywki. Uwaga! Nadlatują prawdziwi drapieżcy – szybki jak błyskawica Red Eagle, wszechstronny Black Hawk i fantastyczny Gold Phoenix.

Zaprezentowanie europejskim graczom linii G-MASTER to dla nas szczególnie ekscytujący moment. Naszym celem było stworzenie urządzeń nie tylko o najlepszej specyfikacji technicznej, ale także o wyjątkowym, prawdziwie gamingowym charakterze. Cała linia dzieli się na trzy klany: Red Eagle, Black Hawk i Gold Phoenix. Każdy z nich jest reprezentowany przez oryginalną, specjalnie zaprojektowaną postać. G-MASTER to więcej niż monitory dla graczy – to towarzysze broni” – komentuje Mariusz Kuczyński, dyrektor generalny iiyama Polska.

Stać się godnym partnerem w wirtualnych zmaganiach, wyeliminować wszelkie problemy techniczne, przez które niewyspecjalizowany sprzęt nie nadąża nieraz za możliwościami gracza – oto główne założenia linii monitorów G-MASTER.

Pierwszym monitorem, który wylądował w polskich sklepach jest panel z klanu Red Eagle – 27-calowy G-MASTER GB2788HS. Monitor ten, to propozycja z górnej półki dla graczy, którzy planują rzucić na kolana wirtualne światy. Częstotliwość odświeżania obrazu została wyśrubowana do wartości 144Hz, co w połączeniu z charakterystycznym dla całej serii G-MASTER™ 1ms czasem reakcji zapewnia niezrównaną płynność i najwyższą szybkość wyświetlania obrazu możliwą w monitorach LCD, praktycznie niwelując tzw. efekt lag’ów do minimum. Wiatr w skrzydłach Red Eagle gwarantuje technologia FreeSync, która pozwala na dopasowywanie prędkości odświeżania obrazu przez monitor do informacji płynących z karty graficznej. Funkcja Black Tuner z poziomu Gaming OSD, zapewnia dobrą widoczność nawet podczas scen nocnych, a predefiniowane i regulowane przez użytkownika tryby gier pozwalają na szybkie dopasowanie ustawień obrazu do własnych preferencji.

Black Hawk™ Red Eagle™ Gold Phoenix™
Przekątna 24’’, 27’’ 24’’, 27’’ 28’’
Panel TN LED / 1920 x 1080 TN LED / 1920 x 1080 TN LED / 3840 x 2160
Czas reakcji 1 ms, 60Hz 1 ms, 144Hz, FreeSync™ 1 ms, FreeSync™
Funkcje OverDrive, Black Tuner,Blue Light Reducer,

predefiniowane i manualne tryby gier

Wejścia VGA, DVI-D, HDMI DVI-D, HDMI, DisplayPort DVI-D, HDMI, DisplayPort
Audio głośniki oraz wyjście słuchawkowe
Regulowana wysokość 13 cm 13 cm
 

 

Dostepność

24’’ G-MASTER GE2488HS-B1 –Grudzień 2015

27’’ G-MASTER GE2788HS-B1 – JUŻ DOSTĘPNY

24’’ G-MASTER GB2488HSU-B2 –Grudzień 2015

27’’ G-MASTER GB2788HS-B1 – JUŻ DOSTĘPNY

28’’ G-MASTER GB2888UHSU-B1

Grudzień 2015

Dodaj komentarz