Projektor 4K i inne premiery BenQ na targach ISE 2016

Na tegorocznych targach ISE 2016 (Integrated Systems Europe) w Amsterdamie firma BenQ – już po raz siódmy – zaprezentuje wiele nowych urządzeń i swoje doświadczenie w tworzeniu rozwiązań z dziedziny szeroko pojętej informacji i reklamy wizualnej (Digital Signage), projekcji laserowej, inteligentnych ekranów wyświetlających treści z pamięci USB i zarządzanych zdalnie za pomocą własnych aplikacji. BenQ pokaże również projektory do kina domowego zgodne z kinematograficznym standardem Rec. 709, 5GHz bezprzewodowe rozwiązania prezentacyjne plug-and-play Full HD oraz projektor 4K (UHD) przeznaczony dla najbardziej wymagających miłośników kina – wideofilów.

„Na tegorocznym ISE będziemy koncentrować się nie tylko na demonstrowaniu naszej wiodącej pozycji światowej w zakresie sprzętu prezentacyjnego ale także na pokazywaniu elegancji naszego oprogramowania, doświadczeń w integracji urządzeń tworzenia kompleksowych rozwiązań” – mówi Pete Wang, Prezes BenQ Europe. „To co pokażemy jest wynikiem koncentracji na wzornictwie i znakomitej jakości, co umożliwia naszym partnerom budować kompletne funkcjonalnie rozwiązania projekcyjne, w miejscach gdzie dotychczas było to niemożliwe.”

Dla odwiedzających nasze stoisko na ISE 2016 przygotowujemy szereg spektakularnych doświadczeń zmysłowych w zaaranżowanych salach klubowych (Club lounge) ze stanowiskiem DJ-a, cyfrowym coctail barem i interaktywnym parkietem tanecznym. Całość otaczać będą ekrany monitorów i obrazy wyświetlane z wielu projektorów multimedialnych. Udostępnimy również kompletnie wyposażoną inteligentną salę konferencyjną, interaktywną klasę i domową salę kinową.

W klubowych pomieszczeniach BenQ na ISE 2016 zobaczyć będzie można m. in. :

  • Panoramiczną 360° projekcję zrealizowaną za pomocą projektorów LU9715 i LU9235 z laserowym źródłem światła. Oferują one 20 tys. godzin pracy, możliwość instalacji i pracy pod praktycznie dowolnym kątem. Wymienne obiektywy, gniazda 3G-SDI i HDBaseT oraz funkcje Edge Blending i Wrapping znakomicie ułatwiają instalację i prowadzenie najwyższej jakości projekcji.
  • Wpadającą w oko projekcję na niepłaskich powierzchniach zrealizowaną za pomocą „zmotoryzowanego” projektora BenQ PX9710 – XGA o jasności 7700 ANSI lumenów z siedmioma wymiennymi obiektywami, dwoma wymiennymi kołami kolorów oraz złączem HDBaseT umożliwiającym transmisję sygnału do projektora z wielu źródeł (PC, konsole do gier, kamery, notebooki, odtwarzacze DB i DVD) za pomocą sieciowego kabla CAT5 na odległość do 100m, bez utraty jakości. „Zmotoryzowane” zdalne sterowanie ostrością, zoomem i przesuwanie osi obiektywu (Lens Shift) umożliwia wygodne wykorzystanie projektora w różnych środowiskach, w pomieszczeniach i na różnych imprezach.
  • Oprogramowanie do edycji, zarządzania oraz wyświetlania obrazów i treści informacyjno -reklamowych (Digital signage). X-Sign to własna platforma programowa BenQ umożliwiająca bardzo łatwą, dotykową edycję i wyświetlanie zawartości informacyjno-reklamowej. W połączeniu z BenQ ST550K – 55 calowym ekranem 4K – wyposażonym w funkcję plug-and-play USB display, X-Sign pozwala zbudować doskonałe, jakościowo i funkcjonalnie, rozwiązanie informacyjno-reklamowe dla handlu i rozrywki.
  • Projektor 4K stanowiący punkt odniesienia dla koneserów kina domowego – flagowy projektor BenQ W11000 o rozdzielczości UHD, z wysokiej jakości obiektywem z dużym zakresem funkcji Lens Shift w pionie i poziomie, oraz dużym zakresem zoom.
  • Nową rodzinę projektorów BenQ W8000 – zgodnych ze standardem Rec. 709 – dla wymagających miłośników kina domowego. Każdy projektor jest indywidualnie kalibrowany by zapewniać wierność kolorów z zamysłem twórcy filmu – co zapewnia zgodność z Rec. 709. Pięć wymiennych obiektywów zapewnia łatwą instalację i uzyskanie najwyższej jakości obrazu w różnych pomieszczeniach i salach projekcyjnych.
  • Bezprzewodowy system Plug-and-Play do transmisji Ful HD na spotkaniach i konferencjach. Szybkie i proste podłączenie – bez instalacji żadnych sterowników – i naciśnięcie jednego klawisza, to wszystko by rozpocząć bezprzewodową (5GHz 802.11ac), płynną prezentację Full HD np. z własnego notebooka na wielkim ekranie w Sali konferencyjnej czy wykładowej.

Na stoisku BenQ na ISE 2016 zobaczyć będzie można również szeroką gamę wyświetlaczy wielkoformatowych m.in. do budowy ścian Wideo (z bardzo wąską ramką), wielodotykowych ekranów najwyższej rozdzielczości do różnych zastosowań.

Dodaj komentarz