Lark Europe wprowadza do sprzedaży nowy kompaktowy soundbar z Bluetooth

Firma Lark poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek nowego modelu soundbaru kierowanego do konsumentów pragnących rozbudować swoje domowe centra multimedialne o wysokiej jakości głośniki w rozsądnej cenie. Soundbar 3.0 BT to idealne rozwiązanie dla osób, których przestrzeń mieszkalna nie pozwala na zakup wielogłośnikowych zestawów kina domowego, również osoby ceniące sobie prostotę i kompaktową budowę docenią ten produkt. Niewielkie wymiary (900x57x70mm) sprawiają, że Soundbar 3.0 BT może stać się przenośnym źródłem odtwarzania świetnej jakości dźwięku w domu. Ponadto urządzenie przypadnie do gustu m.in. zapalonym graczom, którzy z pomocą technologii Bluetooth bez trudu będą mogli sparować soundbar zarówno z konsolą, jak i komputerem PC.

Dzięki temu przyjemność płynąca z rozgrywki wzniesie się na najwyższy poziom. Zasięg połączenia bezprzewodowego wynosi aż 10 metrów, co przynosi kolejne korzyści – z urządzeniem można połączyć każdy smartfon lub tablet bez wstawania z kanapy. Od teraz można cieszyć się muzyką zgromadzoną na telefonie bez zbędnych, plączących się wokół kabli. Oczywiście dla zwolenników bardziej tradycyjnych rozwiązań przygotowano możliwość połączenia soundbaru z zewnętrznymi urządzeniami za pomocą szerokiej palety wejść/wyjść, w tym HDMI.

Za doskonałą jakość dźwięku odpowiadają dwa głośniki o mocy 20W każdy, zamknięte w kompaktowej obudowie o minimalistycznym, nowoczesnym designie. W porównaniu z zwykłymi odbiornikami telewizyjnym generowany przez Soundbar 3.0 BT dźwięk zapewni pełne głębi, przestrzenne i czyste brzmienia, które zadowolą nie tylko kinomaniaków, ale i także melomanów.

Dla wygody mniej zaawansowanych użytkowników urządzenie wyposażono w zdefiniowane tryby odtwarzania – Music, Normal oraz News, dzięki czemu za pomocą kilku kliknięć soundbar można przełączyć w najlepiej dostosowany do różnych rodzajów treści sposób generowania dźwięku. To gwarancja doskonałych doznań słuchowych – zarówno wtedy, gdy odtwarzana jest ulubiona ścieżka muzyczna z filmu, jak i w trakcie oglądania emocjonującej relacji sportowej.

Producent nie zapomniał również o dołączeniu zestawu pozwalającego na zainstalowanie urządzenia na ścianie.

W wybranych sklepach będzie także dostępny model Lark Soundbar 3.0 BT Radio z budowanym odbiornikiem radia FM. Cały komplet wyposażony został w pilot do zdalnego sterowania.

Soundbar 3.0 BT w sugerowanej cenie 299 zł

Soundbar 3.0 BT Radio w sugerowanej cenie 349 zł

Specyfikacja techniczna Soundbar 3.0 BT

  • Bluetooth + NFC
  • Liczba kanałów: 2
  • Moc całkowita: 2 x 20 W
  • Wbudowany wzmacniacz cyfrowy
  • Dolby Digital
  • Możliwość podłączenia do komputera lub konsoli
  • USB
  • Złącza do podłączenia (Coaxial/Optical)

Dodaj komentarz