ZOWIE CAMADE – koniec z plątaniem się kabli od myszki w czasie gry

Od lipca 2016 roku ZOWIE brand by BenQ wprowadziło do swojej sieci dystrybucyjnej w Polsce CAMADE – bardzo sprytne akcesorium ułatwiające zapanowanie nad plączącym się w czasie gry kablem od myszki. Zawodowi i doświadczeni gracze używają wyłącznie przewodowe myszki. Często, w najmniej odpowiednim momencie gry, zdarza się, że splątany kabel ogranicza ruchy myszki i prowadzi do przegranej. CAMADE wyposażone jest w dwie, regulowanej długości sprężyny pozwalające graczom dostosować długość kabla dostępnego do podejmowania szybkich i niezakłóconych ruchów.

CAMADE to bardzo proste i pomysłowe akcesorium pozwalające zapomnieć o splątanym kablu od myszki, który daje o sobie znać w najmniej odpowiednim momencie gry. Unikalna konstrukcja z regulowaną sprężyną, pozwala dobrać dogodną wysokość i długość kabla dostępną do szybkich i nieskrępowanych ruchów. CAMADE jest wyposażony w zacisk, który pasuje do różnych grubości kabla myszy.

ZOWIE CAMADE obejmuje 24 miesięczna gwarancja. Sugerowana cena detaliczna 115 zł. Parametry i zdjęcia: www.benq.pl/product/gaminggears/camade/

Dodaj komentarz