Top 5 prezentów na dzień chłopaka od ADATA

Nie wiesz, co kupić na dzień chłopaka? Podpowiadamy – praktyczne prezenty sprawdzają się najlepiej! 30 września obchodzimy święto, które w Polsce nie ma zbyt długiej tradycji, ale z pewnością upominek podarowany tego dnia sprawi radość każdemu chłopakowi. Poniższa lista zawiera 5 praktycznych gadżetów, które sprawią radość i jednocześnie nie nadszarpną portfela.

  1. D8000L – wytrzymały powerbank z latarką LED

Nietypowe połączenie powerbanku i mocnej latarki LED, zamknięte w wodoszczelnej i pyłoodpornej obudowie z certyfikatem IP54. Akumulator o pojemności 8000 mAh umożliwia trzykrotne pełne naładowanie typowego smartfona, a także jednoczesne zasilanie dwóch urządzeń. Wbudowany panel z diod LED świeci z jasnością 200 lumenów i posiada 4 tryby pracy.

Cena: 95 zł

  1. HD710M – zewnętrzny dysk z wodoodporną obudową

Ten nośnik to prawdziwy komandos – dosłownie i w przenośni. Zapewni on bezpieczeństwo zapisanych na nim danych nawet w najcięższych warunkach. Obudowa modelu HD710M została wykonana z wytrzymałego tworzywa, powleczonego miękkim silikonem, przez co spełnia normę IP68 oraz wytrzymuje upadki z wysokości nawet 1,8 m.

Cena: 229 zł za model o pojemności 1 TB

  1. SU800 – wydajny i niedrogi dysk SSD

To dysk dedykowany dla osób poszukujących rozwiązań o dobrym stosunku ceny do możliwości. Model ten, dzięki zastosowaniu innowacyjnych kości pamięci 3D NAND oferuje bardzo wysoką wydajność oraz wytrzymałość, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Będzie świetnym wyborem do nowego komputera, ale także do podniesienia wydajności starszego laptopa lub peceta.

Cena: 229 zł za model o pojemności 128 GB

  1. AI920 – wielofunkcyjny pendrive do urządzeń Apple

Wyjątkowy pendrive, który oprócz rozszerzenia pamięci w iPhonie lub iPadzie umożliwia także wygodne tworzenie kopii zapasowych oraz zapisywanie zdjęć i nagrań video. Gadżet jest wodoszczelny i pyłoodporny. Posiada także certyfikat Apple MFi, co gwarantuje pełną zgodność z urządzeniami tego producenta zarówno od strony sprzętowej jak i programowej.

Cena: 150 zł za model o pojemności 32 GB

  1. Premier – szybka karta pamięci MicroSD

Niezbędny dodatek do każdego smartfona i tabletu, który rozszerzy pamięć wbudowaną w urządzenie. Nośnik ten jest odporny na działanie pola magnetycznego, wpływ wody i wstrząsów, a także temperatury od -25 do 85 °C. Standard prędkości UHS-I zapewnia wysoką wydajność. Karty z serii Premier są dodatkowo objęte wieczystą gwarancją producenta.

Cena: 55 zł za model o pojemności 32 GB

Dodaj komentarz